Neler Yeni

Yayin islerine atilmak istiyorum.

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Oncelikle herkese iyi geceler dilerim.
14 yasindayim yayinciliga baslamak istiyorum.

Sistemim;
Sapphire nitro+ RX5700xt SE (ekran k

R5 3600x

Gigabyte S2H (anakart)

Gskill 3000mhz cl16 (ram)

Dark guardian(kasa)

Sharkoon v2 650w(PSU)

Kingston a400 240gb (ssd)

Msi g271 (monitor)

Boyle bir sistem var ve yayin isine girmek istiyorum sorun olur mu hangi uygulamalari onerirsiniz hangi yolu izlemeliyim?
Bir de cift monitor icin evdeki hdmi girisi bulunan 21 inc civari bir monitor var hdmi ile goruntu alabiliyorum bunu kullanayim mi suana kadar tv olarak is yapti. Yoksa 24 inc lik bir vga girisli baska bir bilgisyar var donusturucuyle ugrasmak istemiyorum direkt onunla mi o bilgisayarla mi chate vs baksam.
Ekipmanlarim:
Razer mamba TE mouse
Steelseries arctis 5 kulaklik ve mikrofon
Kbr96 klavye
Simdilik kulaklik mikrofonu is yapar diye dusunuyorum sonra degistiririm sizce nasil?
Sorun yapar mi?
Nelere dikkat etmeliyim?
Tv yi 2. Ekran olarak kullanmali miyim?
Hangi programi onerirsiniz?
Sonradan webcam ve mikrofon alacagim aklimda bir suru soru var. Zaten laf lafi acar tum sorularimi bu sekilde sorarim diye umuyorum.
Bu arada internetim:
40civari download
15 civari upload aliyorum

Çınar Yaşar

80+ Gold
Soğutucun varmı? Bu arada orta son mu lise mi? Kaç lısın?

Çınar Yaşar

80+ Gold
Lgs ye girdim bu sene liseye geciyorum.
Sogutucu stok sogutucu
Stok soğutucu ise olmaz T6 Ultra al, ayrı bir SSD veya HDD al, bu arada ben senden daha büyük gözüküyom nasıl oluyo😃 tabi fotoda gözüken ile gerçek hayat arasında fark var

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok soğutucu ise olmaz T6 Ultra al, ayrı bir SSD veya HDD al, bu arada ben senden daha büyük gözüküyom nasıl oluyo😃 tabi fotoda gözüken ile gerçek hayat arasında fark var
Hocam boyum 1.78 sporcuyum biraz uzunum aslinda elimde hdd bulunmakta 3600x te stok sogutucu yeterli diye duymustum ama sorun yaparsa alirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam? @_cinar_yasar_DA

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Forumda herkes yayıncı olmaya başladı.
Discord varmı bu arada?

Deliever

80+ Bronze
Soğutucu yetmez ama yinede denemek istiyorsan OBS STUDİO indir.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Hocam boyum 1.78 sporcuyum biraz uzunum aslinda elimde HDD bulunmakta 3600x te stok sogutucu yeterli diye duymustum ama sorun yaparsa alirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam? @_cinar_yasar_DA
Resimde biraz küçük gözüküyorsun ondan dedim, bende de 1.62 boy var bende sporcuyum ama fitness'e gidiyorum, bu arada 3600x'e oyun için yetiyor stok soğutucu

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Resimde biraz küçük gözüküyorsun ondan dedim, bende de 1.62 boy var bende sporcuyum ama fitness'e gidiyorum, bu arada 3600x'e oyun için yetiyor stok soğutucu
Taman dir o zaman zaten daha parcalari birlestirmedim hepsi hazir ssd haric ama il disindayim parcalar da komsu da ssd il disinda suan oldugum yere gelecek persembe cuma gibi eve gittigimizde toplamis olacagim montajini yapacagim

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Ben basketciyim lgs ye girdim 1.83 üm
Bu sene mi
Bende yuzme kosu bisiklet Triathlon yapiyorum yani triathlete imyuzmenin boya etkisi var 3 arkadas 6 yasimizdan beri yapiyoruz ve boylarimiz bu sekil onlar ben den 1 tik daha uzun ama ben bile yasimiza gore uzun sayilirim ortalamanin bayagi ustundeyiz

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Oncelikle herkese iyi geceler dilerim.
14 yasindayim yayinciliga baslamak istiyorum.

Sistemim;
Sapphire nitro+ RX5700xt SE (ekran k

R5 3600x

Gigabyte S2H (anakart)

Gskill 3000mhz cl16 (ram)

Dark guardian(kasa)

Sharkoon v2 650w(PSU)

Kingston a400 240gb (ssd)

Msi g271 (monitor)

Boyle bir sistem var ve yayin isine girmek istiyorum sorun olur mu hangi uygulamalari onerirsiniz hangi yolu izlemeliyim?
Bir de cift monitor icin evdeki hdmi girisi bulunan 21 inc civari bir monitor var hdmi ile goruntu alabiliyorum bunu kullanayim mi suana kadar tv olarak is yapti. Yoksa 24 inc lik bir vga girisli baska bir bilgisyar var donusturucuyle ugrasmak istemiyorum direkt onunla mi o bilgisayarla mi chate vs baksam.
Ekipmanlarim:
Razer mamba TE mouse
Steelseries arctis 5 kulaklik ve mikrofon
Kbr96 klavye
Simdilik kulaklik mikrofonu is yapar diye dusunuyorum sonra degistiririm sizce nasil?
Sorun yapar mi?
Nelere dikkat etmeliyim?
Tv yi 2. Ekran olarak kullanmali miyim?
Hangi programi onerirsiniz?
Sonradan webcam ve mikrofon alacagim aklimda bir suru soru var. Zaten laf lafi acar tum sorularimi bu sekilde sorarim diye umuyorum.
Bu arada internetim:
40civari download
15 civari upload aliyorum
yayın hayatında obs'nin ömrünü yemesine hazır ol o zaman :D 6 aydır yaşadığım sorunu çözemedim. Ömrüm tükendi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,756
Üyeler
155,163
Son üye
lightningfps
Top Bottom