Neler Yeni

yaz için parfüm önerisi

kloouvy_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
gökalp dinç
parfümden anlayan varsa önerebilirmi dicecktim bütçe 2 3k dolaptan bakıyorum. aklımda versace dylan blue vardı nasıldır sizce?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,421
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
parfümden anlayan varsa önerebilirmi dicecktim bütçe 2 3k dolaptan bakıyorum. aklımda versace dylan blue vardı nasıldır sizce?
dolaptakiler %90 çakma dostum nasıl bi koku arıyorsun jpg le beau le parfüm ysl y blue channel yada en son çıkan bu var benimde almak istediğim yeni çıktı trye gelelide 1.5 gün oluyor

kloouvy_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
gökalp dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dolaptakiler %90 çakma dostum nasıl bi koku arıyorsun jpg le beau le parfüm ysl y blue channel yada en son çıkan bu var benimde almak istediğim yeni çıktı trye gelelide 1.5 gün oluyor
hocam ben swy yi dolaptan almıştım faturasına bakıp ve iade koşulu vardı bi sorun çıkmadı ürün orjinaldi. blue chanel aklımdaydı,jpgnin yaz parfümü çok şekerli diyolarlar yaza göre siz ne önerirsiniz?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Efe Kırmaz
2-3 bütçe varsa neden dolaptan bakıyorsun

RONALDINHO

80+ Silver
ronaldo parfüm kullanıyorum iyidir. kalıcılık sıkıntısı var biraz. arada tazelemek lazım.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,421
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
hocam ben swy yi dolaptan almıştım faturasına bakıp ve iade koşulu vardı bi sorun çıkmadı ürün orjinaldi. blue chanel aklımdaydı,jpgnin yaz parfümü çok şekerli diyolarlar yaza göre siz ne önerirsiniz?
Vanilyali ve agir bi parfum geceleri sıkıntı olmaz ama 35 derece gunesin altinda bayabilir

Top Bottom