Neler Yeni

Yazıcı hangisini almalıyım ?

SAKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha-Gözübüyük
Selamun aleykum

Yazıcı almak istiyorum ama tamam karar veremedim şu 2 yazıcı arasında kaldım aradaki fiyat farkı 1000 TL sizce Epsona o fiyatı vermeye değer mi ?

yoksa Canon mu tercih etmeliyim ?

Sizin yazıcı tavsiyeleriniz varsa onlarada açığım ama tanklı kartuş olursa sevinirim Wifi desteklide olması tercihimdir

https://www.hepsiburada.com/epson-ecotank-l3250-a4-cok-fonk-yazici-p-hbcv00001pba0e

https://www.hepsiburada.com/canon-g...baski-canon-eurasia-garantili-p-hbv00000uvgii

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
2000tlye hp almıştım siyah-beyaz 2600 sayfa renkli 1600 sayfa falandı. Wifi ile bağlanıyorum ya da aynı ağdaki diğer laptop-masaüstü ile direk uzaktan bağlanıyorum. Fotokobi özeliği de var istersen link atayım. Kartuşlarıda ucuz. Kutu içinden 4 kartuş çıkıyor 2 siyahbeyaz 2 renkli

mobil ve pc uygulaması var ek olarak fotoğraf baskısı harika.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SAKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha-Gözübüyük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2000tlye hp almıştım siyah-beyaz 2600 sayfa renkli 1600 sayfa falandı. Wifi ile bağlanıyorum ya da aynı ağdaki diğer laptop-masaüstü ile direk uzaktan bağlanıyorum. Fotokobi özeliği de var istersen link atayım. Kartuşlarıda ucuz. Kutu içinden 4 kartuş çıkıyor 2 siyahbeyaz 2 renkli

mobil ve pc uygulaması var ek olarak fotoğraf baskısı harika.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kartuş çok pahalıya geliyor ve sayfa sayısıda az o yüzden tanklı yazıcı istiyorum ama öneri için teşekkürler.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,997
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Epson l3151 kullanıyorum bu güne kadar hiçbir sıkıntısı olmadı Epson bu işte iyi kesinlikle fazladan para verilir bir kere alınıp yıllarca kullanırsın kafan ağrımaz

Top Bottom