Neler Yeni

Yazılıların İptali Kesinleşiyor

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
ben de uzaktan eğitim alıyorum ama sınavlarımın yapılmasına tepki göstermiyorum ? ayrıca sınavlarda muafiyetiniz var avmde gezmek için yok.
Dayı ne awm si iyi misin

Tre-x

80+ Silver
ben de uzaktan eğitim alıyorum ama sınavlarımın yapılmasına tepki göstermiyorum ? ayrıca sınavlarda muafiyetiniz var avmde gezmek için yok.
Anlaşıldı sanada açıklama yapmak gerekiyor bak arkadaşım ben yazılıların olmamasını yazililardan korktuğum için değil aileme bir şey olur diye istemiyorum çünkü biz geçen senenin eylül ayında virüs geçirdik ailecek bana bir şey olmadı 1-2 günde atlattım ama babam için aynı şeyi söylemek mümkün değil çünkü 1 haftası hastanede olmak üzere toplam 3 hafta tedavi gördü ve ciğerlerinde kalıcı hasar oluştu şuanda kendisi çalışmıyor zaten , ben yazılılara gitmek için okula gittim ve virüsü aldım taşıyıcı olarak evime geldim ve babama bulastirdigimi varsayalım babamın vefat etse bunun vebalini kim alicak ?? Sen mi alacaksın yoksa sınavı yapacak olan bu ***** sistem mi ha ? Artık empati yapmayı öğrenin olaylara tek bir bakış açısından bakmayı bırakın yeter artık
( Not: Temel ihtiyaçlar dışında evden dışarı cikmiyorum )

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

equinoxx

80+ Bronze

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim