Neler Yeni

Yazılıların İptali Kesinleşiyor

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
ben de uzaktan eğitim alıyorum ama sınavlarımın yapılmasına tepki göstermiyorum ? ayrıca sınavlarda muafiyetiniz var avmde gezmek için yok.
??
1 seneden beri evden çıkmıyorum , evde dura dura psikolojim bozulacak.

Sen gelmişsin sınav olun diyorsun

equinoxx

80+ Bronze
Dostum karantinadan beri ne AVM'ye ne çarşıya gittim. En yakınımdakş market dışında dışarı çıkmadım. Günahım ne? Sana göre herkes suçlu zaten
kendi üzerine neden alınıyorsun o zaman? söylediklerim gayet açık.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
ben de uzaktan eğitim alıyorum ama sınavlarımın yapılmasına tepki göstermiyorum ? ayrıca sınavlarda muafiyetiniz var avmde gezmek için yok.
Düzgün okumayı öğren o zaman. Sınava zaten gitmiştik biz ve sınavlarımızı olduk sınavları oluyorsak avmye de gitmeye hakkımız yok mu? Çoğu kişi zaten sınavların yapılmasına tepkili tek ben değilim öğretmenler, veliler de tepkili ben uzaktan eğitim döneminde daha çok yoruldum umudumu da kaybettim Türkiye'de eğitim çok strese sokar

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

equinoxx

80+ Bronze
Yaşın kaçtı?
22 kardeşim senin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgün okumayı öğren o zaman. Sınava zaten gitmiştik biz ve sınavlarımızı olduk sınavları oluyorsak avmye de gitmeye hakkımız yok mu? Çoğu kişi zaten sınavların yapılmasına tepkili tek ben değilim öğretmenler, veliler de tepkili ben uzaktan eğitim döneminde daha çok yoruldum umudumu da kaybettim Türkiye'de eğitim çok strese sokar
ne alakası var abi sınav ile avmnin ya. eğitim ile .... gezdirmenin ne tür benzerliği var?

equinoxx

80+ Bronze
Anladığım kadarıyla uzaktan eğitim almıyorsun ve uzaktan eğitimin zorluklarını bilmiyorsun.Dersi dinleyin demek kolay.
alıyorum, okursan mesajımı görürsün dediğimi :)

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Ben de evden dışarı çıkmıyorum. Ailemde kronik rahatsız olan annem var riskli bir durumda. Evden sadece çöp atmak, ekmek almak gibi yakın yerlere çıkıyorum başka da çıkmıyorum sınav gelince ama otobüse yüzlerce kişinin arasında bindim okulda binlerce kişi arasından geçtim ama olsun biz sınavları yapalım da ölen ölsün kafasındalar sınavdan 1 hafta sonra ailecek hasta olduk yaklaşık 1 hafta hastaneye gittik test yapmadılar gerekçe yok diye sadece anneme yaptılar o da negatif çıktı ama belki de biz pozitiftik ama yapmadılar

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Türkiye de eğitim mi var :)

her şey yazılılardan ibaret
Şafak baskınına gider gibi okula gidiyoruz , öğretmenlerin çoğu dersi düzgün anlatmıyor , tüm konulardan sorumlusunuz diyor
Okula gelip dersi dinleyen öğrenci 95 alıyorsa kopya çeken adamda en düşük 95 alıyor.

Türkiye de ki sınav sistemi bi gitmeli artık

Sensei123

80+ Bronze

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.