Neler Yeni

Yazılım için Acer Nitro 5 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Oğuzhan Şener
Yazılımdan şuan için çok bi beklentim yok o yüzden çokda iyi laptop almayı düşünmüyorum hem yazılım için temel atmak hemde fifa23 gta5 vs oynamak için bu laptop alınır mı? ilerde bi 8gb ram eklemeyide düşünüyorum

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
Hocam fiyat arttırıp 3050'li 16GB ramli sistemlere bakmanızı öneririm.Birde bu laptopu alıcam diosanız ramlerin nasıl takıldığını öğrenin çünkü bazen çift slota (2x4) oluyor buda upgrade yaparken fazla maliyete sebep olabilir.Onun dışında yazılım için yeter de artar.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Yazılımdan şuan için çok bi beklentim yok o yüzden çokda iyi laptop almayı düşünmüyorum hem yazılım için temel atmak hemde fifa23 gta5 vs oynamak için bu laptop alınır mı? ilerde bi 8gb ram eklemeyide düşünüyorum
Hocam bütçeniz ne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Oğuzhan Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fiyat arttırıp 3050'li 16GB ramli sistemlere bakmanızı öneririm.Birde bu laptopu alıcam diosanız ramlerin nasıl takıldığını öğrenin çünkü bazen çift slota (2x4) oluyor buda upgrade yaparken fazla maliyete sebep olabilir.Onun dışında yazılım için yeter de artar.
hocam fiyat artırmam pek mümkün değil eğer sistem tek slot 8ram se bi 8 daha alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bütçeniz ne kadar
15bin falan en son

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
hocam fiyat artırmam pek mümkün değil eğer sistem tek slot 8ram se bi 8 daha alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

15bin falan en son
Anladım hocam.RAM'i muhakkak 16 yapmanızı öneririm çünkü Visual studio RAM ve CPU canavarı.

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
Hocam işlemcisi kötü bununda ilk attığınız laptopa göre.Çok fark olacağını sanmıyorum bu fiyata alınır bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,290
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin
Top Bottom