Neler Yeni

Yazılım için laptop önerir misiniz?

dwooy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Kaldırım
Bütçe
25000
Merhaba yönetim bilişim sistemleri bölümünü kazandım. Derslerde kullanmak amacıyla 20-30k bandında laptop arıyorum. Hafif sessiz ve ince olursa sevinirim. Evde masaüstü sistemim olduğu için hiç oyun oynamayacağım. Sadece okul içinde ders amaçlı kullanacağım. Bu bağlamda önerilerinizi bekliyorum.

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bitmiyo
Merhaba yönetim bilişim sistemleri bölümünü kazandım. Derslerde kullanmak amacıyla 20-30k bandında laptop arıyorum. Evde masaüstü sistemim olduğu için hiç oyun oynamayacağım. Sadece okul içinde ders amaçlı kullanacağım. Bu bağlamda önerilerinizi bekliyorum.
Şu işini görür

man a man

80+ Bronze
Oyun oynamayacaksan ve evde bilgisayarında varsa pahalı bir şey almana gerek yok.

Şunu 9500₺ ye alıp öğrenci indiriminede saydırırsın fazlasıyla işini görür
Tıkla

dwooy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Kaldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az çıkarsanız şunları öneririm

Visa kartla alırsan 1000tl indirim var.
matebook d16 kafama yattı. bir yerde uygulamarla uyumlu mu diye bir soru görmüştüm. acaba derslerde kullanacağım programlar ile ilgili bir uyum sorunu yaşar mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynamayacaksan ve evde bilgisayarında varsa pahalı bir şey almana gerek yok.

Şunu 9500₺ ye alıp öğrenci indiriminede saydırırsın fazlasıyla işini görür
Tıkla
hocam biraz uzun vadeli kullanım düşünüyorum ama arada kaldım.

man a man

80+ Bronze
matebook d16 kafama yattı. bir yerde uygulamarla uyumlu mu diye bir soru görmüştüm. acaba derslerde kullanacağım programlar ile ilgili bir uyum sorunu yaşar mıyım?

Bilgisayar mühendisiyim hocam ben dersleri az çok biliyorum. Grafik/yapay zeka/oyun yapımı gibi derslerin dışında güçlü bir bilgisayar gereksiz. Bu dersleri alsan bile evdeki bilgisayar ile halledersin

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bitmiyo

Büyük programlar kullanacaksan gaming bir laptop alman daha iyi olur. Benim attıklarım iş, okul için hafif ve kompakt tasarımlı laptoplar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,372
Üyeler
154,221
Son üye
B4n_TalisMan
Top Bottom