Neler Yeni

Yazılım Sınıfına Geçeceğim Yazılıma Nereden Başlamam Lazım?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İyi gayet iyi.
Siz kaanla felan yapabiliyorsunuz az çok en azından da ben 0 dan başlicam hiç bilmiyom. :D :(
1602077514402.png

Hadi bakalım kayıt oldum.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar okuduğum okulda 10. sınıfta meslek dersleri başlıyor diye yazılım sınıfına geçmemiştim bu sene geçeceğim.
Yazılımın dalları olarak okulda şu dallar var,
– Ağİşletmenliği ve Siber Güvenlik

– Yazılım Geliştirme

Benim istediğim yazılım geliştirme dalı.
Fakat hiçbir temelim deneyimim yok, sıfırdan başlayacağım ve çok da istekliyim.
Bir de bir kaç tane sorum var, bazıları matematik çok önemli yazılımda diyor bazılarıda hayır çok az lazım gözünü korkutmana gerek yok diyor.
Benim ise matematiğim çok çok kötü en sevmediğim ve yapamadığım ders, bundan dolayı yapamam diye korkuyorum.

Valla arkadaşlar ne yapacağım bilmiyorum biraz yardımcı olurmusunuz?
matematikle okadar alakası yok bence

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
html css java scrıpt jquery bıde dıl bu gelısmıde sql verı tabanına da ıhtıyacı var meslek lısesı mezunuyum bızde sadece kultur dersınde matematık bıraz daha zorlu oluyor dıger dallara gore bılerek oyle yapıyorlar verı de ıse c# c++ yıne sql ıkı dalda da kendını gelıstırnce 2. sınıfta verıde bıze proje verdıler web tasarım ıcın ınternet sıtesı verı ıcınde bır uyguluma herkes farklı yapmıstı uygulamada ve bunlar sql ıle ılıskılı olacak bılgılerı oradan alıcak aman aman zorlugu yok yazılımın ama evde calısman gerekıcek yoksa anlamazsın gecemezsın de takıldıgın yazılımın bolumunde soru sorabılırsın elımden cevaplarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,405
Üyeler
153,555
Son üye
BAxx
Top Bottom