Neler Yeni

Çözüldü✓ Yazılım ve modelleme için bilgisayar bilgisayar önerilerine ihtiyacım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulcelil Örs
Bütçe
9.000
Arkadaşlar selam, yazılım ve modelleme öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek için, yeri geldiğinde de oyunlar oynayabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım var, ancak bilgisayar bileşenleri hakkında neredeyse hiçbir bilgim yok. Sizlerden ricam belirttiğim bütçenin altında da olabilir, 1k üstünde de olabilir monitör dahil bir sistem önermeniz veya toplamamda yardımcı olmanız.
Şimdiden teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.

( Bu sene üniversiteye de gidebilirim, bu yüzden dizüstü önerilerine de açığım )

Techno08

80+ Gold
Dizüstü mü masaüstü mü? Karar verin hocam? Dizüstü ise çok güzel modeller önerebilirim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulcelil Örs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dizüstü mü masaüstü mü? Karar verin hocam? Dizüstü ise çok güzel modeller önerebilirim.
Üniversite kesinleşmediği için dizüstü veya masaüstü konusunda net değilim maalesef, bu yüzden hertürlü öneriye açığım, dizüstü de önerebilirsiniz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
i5 10400f
B460m pro
2x8 3000 mhz ram (neo forza, xpg)
A2000 500gb nmwe ssd
Rtx 2060 veya rx 5600xt
Corsair spec delta rgb 550 watt
Yaklaşık 8 bin tl tutuyor. 1500 TL bütçeyle de monitör alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,270
Üyeler
157,053
Son üye
uygcfrhg6587
Top Bottom