Neler Yeni

Yazılımcı olmak için mühendis olmak şart mı?

rec3p

80+
Selam arkadaşlar, iktisat okuyorum şu an 1.sınıfım ve yazılıma başlayacağım mezun olana kadar da yazılımda kendimi geliştireceğim 4 sene boyunca yazılımda kendimi geliştirirsem bende yazılımcı olarak çalışabilir miyim yoksa illa yazılım veya bilgisayar müh olmak zorunda mıyım?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Selam arkadaşlar, iktisat okuyorum şu an 1.sınıfım ve yazılıma başlayacağım mezun olana kadar da yazılımda kendimi geliştireceğim 4 sene boyunca yazılımda kendimi geliştirirsem bende yazılımcı olarak çalışabilir miyim yoksa illa yazılım veya bilgisayar müh olmak zorunda mıyım?
Çalışırsın tabi ama üni sini okusan daha iyi

melidoas6

80+ Silver
Yazılım artık çoğu bölümde var gibi öğrenmen faydalı olur hatta öğren zararı olmaz ama büyük şirketlerde direk işe girmek istersen sorun olabilir senden proje vs isterler...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,237
Üyeler
157,344
Son üye
Cells
Top Bottom