Neler Yeni

Yd 15 pro mu 14 pro mu?

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Dwayne Rolly
Hocam tutmuyor be o arayüz de ios'un akıcılığını alamıyorum ben samsung yada başka bir os ta Şuanda redmi kullanıyorum daha önce iphonede çok kullandım o arayüzü hala arıyorum 16 serisine geçmeyi düşünüyorum iphonede
akıcılık mı ondaki işlemciden haberin yok galiba neyi akıcı değil arayüzün suan orta kalite bir android telefon alsan bile çatır çatır calısır ben en üst düzeyden bahsettim yinede daha cok para verip daha kötü bir telefon alma derdindeysen al hem ben sana değil konu sahibine demiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Faruk Altıkardeş
Hocam 15 pro max yd aldım, 13 den geçtim 13 ün kamera daha iyiydi :D ama onun dışında mükemmel kameraya ihtiyacım yok diyosan okey şuan alsan 1.5 s ene kullanabiliyorsun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,530
İsim
Emre
Discord
necromancerr
akıcılık mı ondaki işlemciden haberin yok galiba neyi akıcı değil arayüzün suan orta kalite bir android telefon alsan bile çatır çatır calısır ben en üst düzeyden bahsettim yinede daha cok para verip daha kötü bir telefon alma derdindeysen al hem ben sana değil konu sahibine demiştim
S23 te elime geçti kanki arayüz akıcılığını yakalayamadım iostaki ki bu s23 kötü telefondur demek değil ancak ios tercih ederdim şahsen

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya
Arada ki fiyat farki %20-30 ise dusunebilirsin ama %50-60 ve fazla fiyat farki varsa ben almazdım. Ve ikinci el pro tercih edecegime sıfır düz model tercih ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,493
Üyeler
147,145
Son üye
CiciKusEmis
Top Bottom