Neler Yeni

Yardım YD TELEFONLAR HAKKINDA

Liaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Kaya
1 2 güne yd ip15pm alacam imei kaydını atınca tel tr cihazı olarak gözüküyor dimi güncelleme almıyor vs diyenler oldu. 8 ay kullanabildiğimi biliyorum imei atınca full kullanabileceğim değil mi tekrar imei yaptırmama da gerek yok. Üniden bir arkadaş eski iphonenin imeisinin aktarılabildiğini sölemişti nasıl oluyor o dediği . Ip16yı bekleyemem umurumda da değil kullandığım tel samsung a70di ekranı ve kameraları tamamen kırıldı masa başında çalışırken yere düşürdüm kasmaya başlamıştı ztn apple cihaza geçme nedenim apple airpods kullanıyorum ve kuzenim eski apple watchını verdi ip alırsam daha senkronize çalışır diye düşünüyorum tek alma sebebim bunlar değil tabi bir sürü var mesela ön tasarımını çok seviyorum s24te de dinamik ada olsaydı s24 almayı düşünürdüm nokta şeklinde kameralardan nefret ediyorum özellikle ortada olanlardan sağda veya solda olması daha iyi çentiği de pek beğenmiyorum btw en iyi renk ip14p de olan mordur sırf onun için 14pm alasım var. Bazı arkadaşlar sıfır kapalı kutu olsa bile değişim telefonu olabiliyor demişler nasıl anlarım öle bir şey olup olmadığını. Benim bildiğim tüm apple cihazlarda 1 yıl global garanti var burada geçerli mi o.

Ruindry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre
İlgilendiği Kategoriler
Laptop ve donanım
Cihaza İMEİ attıktan sonra garantisi hariç herhangi bir yurtiçi cihazdan farkı olmaz açtırmış oluyorsunuz. 8 ay kullanma süresi İMEİ atılmamış cihazlar için geçerli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,020
Üyeler
152,991
Son üye
mehtapke
Top Bottom