Neler Yeni

YD Xiaomi 13 alınır mı?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
S23 Ultra, Xiaomi 13 Ultra ve Pixel 8 Pro gibi tepe modellere çok baktım araştırdım. Ama canlı kanlı Xiaomi 13' ü görünce vazgeçtim. Kibar ve ele tam uygun yapısı ile maaş yatınca 17.500' e direnç kayıtlı alır geçerim.

Şu an Resmi Note 12 Pro kullanıyorum. Bunda donma, kasma veya yetersiz bir nokta yokken o cihaz kesinlikle üzmez. Son 4 yıl içinde Pixel, Oneplus, Samsung, Nothing Phone, Huawei, Apple gibi bir çok cihazı kullandım. Kağıt üzerinden değil deneyimler ile söylüyorum al geç. Kayıt işi direnç vs ile olsa Pixel alıp geçerdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin
S23 fe öğrenci indirimiyle 18k ya falan geliyordu. Ben alacak olsam tercihim bu yönden olurdu. Bide galiba ekstra kod falan varmış onunla iyice düşer.
20k civarına geliyor öğrenci indirimi ile, kod bulamadım.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Erdoğan Aktaş
ben yd aldım şöyle bakıyorum olaya bir telefon maks 2.5 yıl kullanırım 8 ay imei atmam gider 100 150 tl her yıl zam gelse de 5 dolara denk geliyor normal imei evde kötü tel varsa 4 ay onla kullanırım yılbaşı güncelleme atar bir yıl daha imei 10 dolar etti 2 yıl 8 ay tertemiz direnç felan ne gerek benim düşümcem tabi

Top Bottom