Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Yemeksepeti yüzde 50 indirim - Hepsiburada

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,349
İsim
Olcay akbulut
bizim aile fertlerinin tüm hesabında aynı hata var saçma bir şekilde, kupon kullanamıyoruz :D
lan yandık ya bizim de bütün hesaplarda öyle sıkıntı var, neyse en kötü satarım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bizim aile fertlerinin tüm hesabında aynı hata var saçma bir şekilde, kupon kullanamıyoruz :D
kodunuz ne zaman geldi size bu arada benim kodum hala gelmedi de D:

neshter

80+ Bronze
lan yandık ya bizim de bütün hesaplarda öyle sıkıntı var, neyse en kötü satarım :D
hesabı silip yeni hesap açmayı dene düzelir belki

kodunuz ne zaman geldi size bu arada benim kodum hala gelmedi de D:
benimki de gelmedi, kodlar geç geliyormuş biraz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,349
İsim
Olcay akbulut

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
Selim
Valla 3 hesapta denedim fakat her 3 hesapta da olmadı. Yemeksepetine bu problem için mail attım.
Ben de atmıştım aynı adreste başka hesap var falan filan dedi varsa da aylardır aktif değiller hiçbirinde kod kullanılmadı bari tek hesapta kullanılsın diğerlerine kullandırmasın dedim aynı şeyleri zırvaladı. Ben de hesabımı silip öğrenci evine çıkınca yeni adresle kayıt oldum sorunsuz kod kullanıyorum artık. Hesap silmek işe yarayabilir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,349
İsim
Olcay akbulut
Ben de atmıştım aynı adreste başka hesap var falan filan dedi varsa da aylardır aktif değiller hiçbirinde kod kullanılmadı bari tek hesapta kullanılsın diğerlerine kullandırmasın dedim aynı şeyleri zırvaladı. Ben de hesabımı silip öğrenci evine çıkınca yeni adresle kayıt oldum sorunsuz kod kullanıyorum artık. Hesap silmek işe yarayabilir.
hepsini siliyorum o zaman :D

neshter

80+ Bronze
farklı hesaplardan aynı adresin kayıtlı olması ile bir alakası yok, benim 5-10 tane hesabımda aynı adres var ama ben kullanabiliyorum, sistemsel bir bugları var ve yazılım ekibi bu konuda bir şey yapamıyor, aklı sıra multi hesap kullananları engelleyecekler :D

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
Selim
aynı hesapta aynı adres olması ile alakası yok, benim 5-10 tane hesabımda aynı adres var ama ben kullanabiliyorum, sistemsel bir bugları var ve yazılım ekibi bu konuda bir şey yapamıyor, aklı sıra multi hesap kullananları engelleyecekler :D
2 kere iletişime geçtim arada aylar vardı ikisinde de çözemediler. En kötü tc alırsın kaydolurken multi hesabı çözersin ne bu tantana diyor insan

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
Hesap silmeyi açmayı denemeyin bir numara bir adres dahi atnı olsa bile sistem engelliyor ve ben denedim yemeksepeti müşteri hizmetlerini aradım ve bilgilerimin veri tabanından silinmesi için 1 ay geçmesi lazımmış

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
Selim
Hesap silmeyi açmayı denemeyin bir numara bir adres dahi atnı olsa bile sistem engelliyor ve ben denedim yemeksepeti müşteri hizmetlerini aradım ve bilgilerimin veri tabanından silinmesi için 1 ay geçmesi lazımmış
Silip tekrar kaydoldum yeni adresle kabul etti hocam. Bence bir halt bildikleri yok.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,349
İsim
Olcay akbulut
aile yakınlarından yeni numara bulup yeni hesap açtır öyle kullan bence, iade almıyorlar çünkü
en kötü kuzenlerin hesaptan kendi adresime sipariş vericem :D kod gelsinde kullanmasını biliriz :D

Top Bottom