Neler Yeni

YENİ ALDİGİM 4060 Tİ RYZEN 5 7500 F PC KASİYOR

crcket

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut karabay
Beyler daha 1 hafta önce aldığım PC oyunlarda birden kasmaya başlıyor ve fps oyunlarinda bile 100 FPS ye kadar düşüyor bunu bazende yapmıyor nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
DARK
Beyler daha 1 hafta önce aldığım PC oyunlarda birden kasmaya başlıyor ve fps oyunlarinda bile 100 FPS ye kadar düşüyor bunu bazende yapmıyor nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi
sürücülerin güncelmi kontrol et

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
Aynı pc yi bende aldım bendede olmaya başladı hatta sistem açılmıyor şuan

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ÖNER TUNÇ
Nereden hangi sistemi aldınız?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Ali
Sıcaklık, sürücülerde yanlış bir güncelleme, bios güncellemesi gibi bir çok sebep olabilir.

Tek bir oyunda yapıyorsa ise başka orijinal oyunlarda denemenizi tavsiye ederim.

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
Nereden hangi sistemi aldınız? Sistem almayı düşünenler için referans olur belki.
İnce hesap daha üç aylık bisiler olmaya başladı pc ye pc açılırken çok zor yükleniyor jet hızıyla yükleniyordu dün bir şey oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
muhammed enes çetin
İnce hesap daha üç aylık bisiler olmaya başladı pc ye pc açılırken çok zor yükleniyor jet hızıyla yükleniyordu dün bir şey oldu
incehesaptan bende hazır sistem aldım 1 yıl önce donma çökme kasma problemleri oldu zamanla tüm suçu amd kartıma attım (6600xt) fakat sonradan anladımki adata markalı ssd bozukmuş değiştirdim kurtuldum bence incehesaptaki adata ssd'lerde sağlam sıkıntı var

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
incehesaptan bende hazır sistem aldım 1 yıl önce donma çökme kasma problemleri oldu zamanla tüm suçu amd kartıma attım (6600xt) fakat sonradan anladımki adata markalı ssd bozukmuş değiştirdim kurtuldum bence incehesaptaki adata ssd'lerde sağlam sıkıntı var
Bendede var galiba kadara ya rtx 4060 ti ryzen 5 7500F 32 gb ekleme yapıp aldım bilgisayarda sadece pubg oynuyorum o bile kasıyor bazen anlayamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
muhammed enes çetin
Bendede var galiba kadara ya rtx 4060 ti ryzen 5 7500F 32 gb ekleme yapıp aldım bilgisayarda sadece pubg oynuyorum o bile kasıyor bazen anlayamıyorum
Genel problem incehesapta ssd bence ama tam bir şey diyemiyorum

crcket

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut karabay
sürücülerin güncelmi kontrol et
Evet en son sürüm gunceldi hatta birinin tavsiyesi üzerine bı alt sürümünü tekrar yukledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde PC de oyun başlatırken tiz sesler geliyor çok yüksek değil ama duyuluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden hangi sistemi aldınız?
Vatandan almıştım

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,776
Üyeler