Neler Yeni

Yeni aldığım bilgisayar açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tolgahan Özsaraç
arkadaşlar iyi akşamlar yeni bilgisayar aldım vatandan hazır sistem atlas . Beklemek istemediğim için ilk pc kurulumumu yaptım youtubedan izleyerek ama görüntü gelmiyor

ne yapmam gerekiyor vatandan sistem toplama özelliğini seçmeme rağmen götürsem yardımcı olurlar mı veya kendim bakabileceğim bir şeyler var mı şimdiden teşekkürer

not: video kırpılmış yeşil yani boot ışığında kalıyor ama görüntü gelmiyor

Son düzenleme:

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Muhammed Koçak
arkadaşlar iyi akşamlar yeni bilgisayar aldım vatandan hazır sistem atlas . Beklemek istemediğim için ilk pc kurulumumu yaptım youtubedan izleyerek ama görüntü gelmiyor

ne yapmam gerekiyor vatandan sistem toplama özelliğini seçmeme rağmen götürsem yardımcı olurlar mı veya kendim bakabileceğim bir şeyler var mı şimdiden teşekkürer
anakart markasına göre debug ledlerinin renkleri ne anlama geliyor bakın size neyin sorunlu olduğunu gösterecektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tolgahan Özsaraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart markasına göre debug ledlerinin renkleri ne anlama geliyor bakın size neyin sorunlu olduğunu gösterecektir
normalde hiç birinin yanmaması mı gerekiyor yoksa sadece beyaz ışık mı sıkıntılı üstten alta cpu ram vga ve boot yazıyor ledlerde

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Muhammed Koçak
normalde hiç birinin yanmaması mı gerekiyor yoksa sadece beyaz ışık mı sıkıntılı üstten alta cpu ram vga ve boot yazıyor ledlerde
ramlerin tam oturmuşmu bak birde ramleri tek tek dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tolgahan Özsaraç
ben şimdi kitapçıktan bunu buldum ama ilk başta yananlar pc çalışırken normalde yanan şeyler mi benim için mi yanıyor çünkü beyaz ışık daha çok yanıyor
1725664342348.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ramlerin tam oturmuşmu bak birde ramleri tek tek dene
denedim yerlerini değiştirdim yine aynı sıkıntıdayım

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Muhammed Koçak
ben şimdi kitapçıktan bunu buldum ama ilk başta yananlar pc çalışırken normalde yanan şeyler mi benim için mi yanıyor çünkü beyaz ışık daha çok yanıyor Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim yerlerini değiştirdim yine aynı sıkıntıdayım
ekran kartının psu kablosu bağlımı ve yerine tam oturmuşmu kontrol edermisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tolgahan Özsaraç
psu kablosu pcı-e değil mi bide bende iki tane ucu var onun biri ortada biri hangisini takmam gerekir gerç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,773
Üyeler
157,141
Son üye
xctrweyt5635
Top Bottom