Neler Yeni

Yeni Aldığım Hazır Sistem PC Reset Attıktan Sonra Mavi Ekran Hattası Vermesi DRİVER_POWER_STATE_FAILURE

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Gökhan
O kadar para öde 20 gün pc yi bekle geldiğinde birde bu arızalarla uğraş 1 değil 2 değil arkadaş o kadar zaman bekledim pc toplamak için tam bu sistemi beğendik karar kıldım aldık sonuca bak bu bahtsızlıkmıdır kara büyümüdür nedir anlamadım birde kasayı iade etsen yada arızaya göndersen en az 1 ay daha gene pc siz kalıcaz..a...pc si küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında sorun yaşayanların büyük kısmı 5600 xt ile yaşıyor. Sen ekran kartını da değiştirmişsin. Aslında sorun olmaması gerekiyor. Tavsiyem tamamen baştan elle kurman. Sorun çözülmesi gerekir eğer olmaz ise servise gönder istersen.
ssd de bozuk 50 mb yazma veriyor değerler çok düşük kronik sorunluymuş

Son düzenleme:

xiRonwar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
O kadar para öde 20 gün PC yi bekle geldiğinde birde bu arızalarla uğraş 1 değil 2 değil arkadaş o kadar zaman bekledim PC toplamak için tam bu sistemi beğendik karar kıldım aldık sonuca bak bu bahtsızlıkmıdır kara büyümüdür nedir anlamadım birde kasayı iade etsen yada arızaya göndersen en az 1 ay daha gene PC siz kalıcaz..a...PC si küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi

SSD de bozuk 50 mb yazma veriyor değerler çok düşük kronik sorunluymuş
Kargoya verip yollayacağım artık onlar uğraşsın :)

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
O kadar para öde 20 gün PC yi bekle geldiğinde birde bu arızalarla uğraş 1 değil 2 değil arkadaş o kadar zaman bekledim PC toplamak için tam bu sistemi beğendik karar kıldım aldık sonuca bak bu bahtsızlıkmıdır kara büyümüdür nedir anlamadım birde kasayı iade etsen yada arızaya göndersen en az 1 ay daha gene PC siz kalıcaz..a...PC si küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi

SSD de bozuk 50 mb yazma veriyor değerler çok düşük kronik sorunluymuş
Aynen belirli bir kapasite dolduğunda çok düşüyor. Şahsi fikrim yeni depolama alana kadar 300 350 gb maks doldurup kullan.

xiRonwar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
Aynen belirli bir kapasite dolduğunda çok düşüyor. Şahsi fikrim yeni depolama alana kadar 300 350 gb maks doldurup kullan.
M2 SSD 500 GB Windows ve oyunlar M2 Yüklü Sadede Harddisk boş sadece

Top Bottom