Neler Yeni

Yeni aldığım pcye yanlışıkla çarptım sıkıntı çıkar mı ekran kartı takılı değildi

Coochie Man

80+ Bronze
Dostlar yanlışıkla kasaya çarptım az şiddetli ya da çok yüksek şiddetli değildi orta şiddetliydi ama kasa baya sarsıldı yerinden falan hareket etti sıkıntı olmuşmudur? Ekran kartı takılı değildi.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,968
İsim
Emin
Dostlar yanlışıkla kasaya çarptım az şiddetli ya da çok yüksek şiddetli değildi orta şiddetliydi ama kasa baya sarsıldı yerinden falan hareket etti sıkıntı olmuşmudur? Ekran kartı takılı değildi.
Parçalardan birine zarar gelmemiş ise sıkıntı olmaz

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
anakart yerine monteli zaten hem de ayaklarıyla yüksekte ayrıca bu ayaklar da devrelere denk bile gelmiyor üstündeki parçalar da soketlere takılı işlemci kesinlikle yerinden oynamaz yani tek tek baktığında bile sorun olmaz için rahat olsun takma bu kadar

Coochie Man

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıp denemeye ne dersin ?
Monitör yok ekran kartı takılı değil daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakart yerine monteli zaten hem de ayaklarıyla yüksekte ayrıca bu ayaklar da devrelere denk bile gelmiyor üstündeki parçalar da soketlere takılı işlemci kesinlikle yerinden oynamaz yani tek tek baktığında bile sorun olmaz için rahat olsun takma bu kadar
Eminsiniz dimi hocam ilerde falan da bir sorun çıkmaz, çok kafama taktım gece gece

ELECTUS

80+ Silver
Sorun olucağını sanmam aynısı başıma geldi.

yazık lan knka için gitti demi
bende de öyle oluyordu ulan bişey olmamıştır inşallah diyordum :)
olmamıştır bişey inşallah usta senin pc ye de sııntısız çalışıyorsa np

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Monitör yok ekran kartı takılı değil daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eminsiniz dimi hocam ilerde falan da bir sorun çıkmaz, çok kafama taktım gece gece
hocam ekran kartı slotunda asılı gibi kaldığından takılı iken sarsılma zarar verebilir bundan ötürü zaten demonte olarak gönderilir fakat diğer bileşenler asılı kalır gibi değil tam olarak sıkışıyor anakarta ve anakartın konumu da yüksekte bu şekilde fiziksel bi sıkıntı olmuyor rahat olun eski nesil bilgisayarlarıma tekme atıyordum ben (psu tarafına atmayın)

Coochie Man

80+ Bronze
hocam ekran kartı slotunda asılı gibi kaldığından takılı iken sarsılma zarar verebilir bundan ötürü zaten demonte olarak gönderilir fakat diğer bileşenler asılı kalır gibi değil tam olarak sıkışıyor anakarta ve anakartın konumu da yüksekte bu şekilde fiziksel bi sıkıntı olmuyor rahat olun eski nesil bilgisayarlarıma tekme atıyordum ben (psu tarafına atmayın)
Sağolun içimi çok rahatlattınız

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Kasan kağıtdan veya meyve sepetinden değil ise sorun olmaz. Zaten kasa bu yüzden var.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Sağolun içimi çok rahatlattınız
rahat olun benim şuanki sistemim toplamaya kalksan 14000 civarında eder elimde taşıdım sağa sola arkadaşımın evine sonra taşırken bazen senin yaşadığını yaşadım bir şey olmaz..

Tietiex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kadir Bayram
Kankam özür dilemediysen küsüp darılabilir :) şaka bir yana dövme eğiliminde değilsen bir şey olacağını düşünmüyorum.

Top Bottom