Neler Yeni

Yeni aldığım pcye yanlışıkla çarptım sıkıntı çıkar mı ekran kartı takılı değildi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Tietiex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kadir Bayram
hocam ekran kartı slotunda asılı gibi kaldığından takılı iken sarsılma zarar verebilir bundan ötürü zaten demonte olarak gönderilir fakat diğer bileşenler asılı kalır gibi değil tam olarak sıkışıyor anakarta ve anakartın konumu da yüksekte bu şekilde fiziksel bi sıkıntı olmuyor rahat olun eski nesil bilgisayarlarıma tekme atıyordum ben (psu tarafına atmayın)
Sondaki kamu spotu yüzümü güldürmedi değil :)

G.P.U

80+ Silver
Dostlar yanlışıkla kasaya çarptım az şiddetli ya da çok yüksek şiddetli değildi orta şiddetliydi ama kasa baya sarsıldı yerinden falan hareket etti sıkıntı olmuşmudur? Ekran kartı takılı değildi.
Kasa zaten bu gibi durumlardan korumak için var hiç bişi olmamıştır 👍🏿

Coochie Man

80+ Bronze
Sağolun hepinize içimi bir nebze de olsa rahatlattınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklımda tek soru işareti mesela şimdi bir sorun çıkması ama uzun vade de bir sorun çıkar mı

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
yok be bisey olmamistir
kasa iskelet gibidir, bilesenleri korur.
yine de bi bak istersen icin rahatlasin.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Sağolun hepinize içimi bir nebze de olsa rahatlattınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklımda tek soru işareti mesela şimdi bir sorun çıkması ama uzun vade de bir sorun çıkar mı
çıkarmaz rahat olun gül gibi bakarsınız 2 güne bozulur şans işi bunlar kafanıza takmayın maddi hiçbir şeyi kafanıza takmayın sizin bir parçanıza zarar gelse de bunları derdim sizden önemlisi yok sonuçta fakat gel gör ki o bile olmamış bi sorun yok devam edin

Tietiex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kadir Bayram
Kasa zaten bu gibi durumlardan korumak için var hiç bişi olmamıştır 👍🏿
Arkadaş durumu çok güzel özetlemiş. Ekran kartının takıldığı kısımda asılı durumda olduğu ve ince be uzun bir parça ılduğunu düşünürseniz şiddete bağlı olarak kırılma olabilir fakat diğer parçalarda bu zor bir olay..

G.P.U

80+ Silver
Arkadaş durumu çok güzel özetlemiş. Ekran kartının takıldığı kısımda asılı durumda olduğu ve ince be uzun bir parça ılduğunu düşünürseniz şiddete bağlı olarak kırılma olabilir fakat diğer parçalarda bu zor bir olay..
Ekran kartı vidalandıysa sorun olmaz bişi olması için 2. Kattan aşagı atmak yeterli 😊

Top Bottom