Neler Yeni

yeni aldığım sistemde oyunda takılma ve fps düşüşü yaşıyorum

Erçağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kaynar
merhabalar ben vatan pc den oem sistem aldım i5 9400 f işlemci msı ventus xs 1650 ekran kartı 8 gb 2666 ram fakat ets 2 full ayarlarda takılma oluyor 10 fp düşüyor normalde 60 fp de seyrediyor sebep nedir oyunun orjinal olmaması olablir mi ? teşekkür ederim

Erçağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kaynar

OldButCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
A.Can İnan
merhabalar ben vatan PC den oem sistem aldım i5 9400 f işlemci msı ventus xs 1650 ekran kartı 8 gb 2666 ram fakat ets 2 full ayarlarda takılma oluyor 10 fp düşüyor normalde 60 fp de seyrediyor sebep nedir oyunun orjinal olmaması olablir mi ? teşekkür ederim
Merhaba. Öncelikle sorununuzu gidermek için şu çözüm yollarını deneyebilirsiniz:
1-ETS2 görüntü/grafik ayarlarına gelindiğinde dikey eşitleme seçeneğinin açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer açıksa, monitörünüz kaç hertz ise ona göre fps verecektir.
2-İşlemcinizin,ekran kartı-anakart driverlerinizin güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
3-Eğer bunlardan herhangi biri işe yaramadıysa,VATAN PC'ye başvurunuz.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,686
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Teşekkur ederim resmen bilgisayarda sogudum hevesim kirildi
Bazı oyunları crack yapmak için optimizasyon ile oynanıyor ondan dolayı bazılarında fps düşüklüğü drop hatta oyun aççılmama sorunu bile olabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ets zaten sorunlu bi oyun. oyun crackmi

. Öncelikle sorununuzu gidermek için şu çözüm yollarını deneyebilirsiniz:
1-ETS2 görüntü/grafik ayarlarına gelindiğinde dikey eşitleme seçeneğinin açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer açıksa, monitörünüz kaç hertz ise ona göre fps verecektir.
2-İşlemcinizin,ekran kartı-anakart driverlerinizin güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
Alakası yok oyunun cracklı olmasından kaynaklı bir sorun bende yaşamıştım 10fps alıyordum steam indridiğimde fps 50 ye fırladı

Erçağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kaynar

Ekler

• 20201209_120125.jpg
    20201209_120125.jpg
    1.8 MB · Hit: 25

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
Bazı oyunları crack yapmak için optimizasyon ile oynanıyor ondan dolayı bazılarında fps düşüklüğü drop hatta oyun aççılmama sorunu bile olabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alakası yok oyunun cracklı olmasından kaynaklı bir sorun bende yaşamıştım 10fps alıyordum steam indridiğimde fps 50 ye fırladı
ben ne yazdım ? bi okuma zahmetinde bulun.

Erçağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kaynar
Merhaba. Öncelikle sorununuzu gidermek için şu çözüm yollarını deneyebilirsiniz:
Ana kart ve islenci guncelliginden nasil emin olabilirim

OldButCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
A.Can İnan
Ana kart ve islenci guncelliginden nasil emin olabilirim
aygıt yöneticisine gelin.Orada görüntü bağdaştırıcıları üzerine gelerek ekran kartınızı seçin ve üstüne tıklayın.Orada sürücü yazan yere gelin ve sürümüne bakındaha sonra internetteki ekran kartınız için en yeni nvidia sürücüsüne bakın.

Top Bottom