Neler Yeni

Yeni anakart aldım ho? Go?

mkeskin0

80+
gayet iyi almışsın dostum burdaki arkadaşları dinleme abtik gubtik satıcılardan ürünleri alıyorlar 0 ürünmü şüphesi ile hep konu açıyorlar görüyoruz biraz fazla vermişin ama işini garantiye almışsın hayırlı olsun kendileri gitsinler n11den trendyoldan bilinmedik pazar satıcılarıdnan 300 lira daha az geldi diye 2. el ürünle kutlama yapsınlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linç edeceklerdir umurumda dahi değil boşuna mesajlarıma yanıt vermeyin bakmam yanıt dahi vermeyeceğim
sende mi vatandan topladın la 10k fazla verip :D

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Eren
gayet iyi almışsın dostum burdaki arkadaşları dinleme abtik gubtik satıcılardan ürünleri alıyorlar 0 ürünmü şüphesi ile hep konu açıyorlar görüyoruz biraz fazla vermişin ama işini garantiye almışsın hayırlı olsun kendileri gitsinler n11den trendyoldan bilinmedik pazar satıcılarıdnan 300 lira daha az geldi diye 2. el ürünle kutlama yapsınlar :)

Linç edeceklerdir umurumda dahi değil boşuna mesajlarıma yanıt vermeyin bakmam yanıt dahi vermeyeceğim
4400 TL'ye hepsiburada da vardı aynı ürün. Hepsiburada abtik gubtik satıcı mi?

Livaković

80+ Silver
4400 TL'ye hepsiburada da vardı aynı ürün. Hepsiburada abtik gubtik satıcı mi?
akakçade göremedim hocam ben arkadaş link atmış şuan için ben konuşuyorum eğer şuan görseydim kazık derdim akakçede ben şuan bu ürürn için linkleri inceliyorum hepsi antin guntin mağazası bile olmayan satıcılar arada görmediğim kaliteli satıcı olabilir

sende mi vatandan topladın la 10k fazla verip :D
Yorumuna yanıtlamaya bile gerek duymuyorum o kadar gereksiz bir insansın

mkeskin0

80+
akakçade göremedim hocam ben arkadaş link atmış şuan için ben konuşuyorum eğer şuan görseydim kazık derdim akakçede ben şuan bu ürürn için linkleri inceliyorum hepsi antin guntin mağazası bile olmayan satıcılar arada görmediğim kaliteli satıcı olabilir

Üzüldüm baya

mkeskin0

80+
"aynen dostum 400 lira daha ucuz aldım artık havalıyım vatan kazık demeye gidiyorum" N11den mağazası bile olmayan satıcılardan almaya devam
Kral ne boş yaptın ya. Hani yanıtlarsak geri dönmeyecektin geri falan dönme allah aşkına :D git daha fazla para ver boldur sende zaten. İyi almışsın diyorsun kazık yediği ürüne.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
İşlemciye göre fazla bı anakart

ConquerorXIV

80+ Gold

sinerji de 4500e var

Asus tuf gaming b550m-plus wifi2 sizce go mu ho mu .fiyat 5bine aldık.vatan dan .
büyük geçmiş olsun vatan hep kazık fiyatlara satıyor zaten. o paraya bu alınırdı

Top Bottom