Neler Yeni

Öneri Yeni başlayacaklar için Anime ve Manga önerisi

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
Merhaba, sürekli içimde bir anime başlama isteği var ama bir türlü istediğim türde bir anime bulamadım. Böyle fantastik bir konusu olan; mistik bir varlık olsun, süper güçler olsun, vs. Gibi bir anime ve manga arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Atakan
İlk taş her zaman "Death Note" olmalı. Böyle bir yapım tekrar zor gelir.. İlk taş benden

EsdeathSama

80+ Bronze
Noragami ve Charlotte
uzun değil sıkmaz, başlangıç için idealler mizah ve hikaye güzel işleniyor
Death Note, klasik efsanedir her türlü kişiye hitap eder
Steins Gate, kafa açar zaman yolculuğunu konu alıyor anlaması da karmaşıktır
My Dress Up Darling, eğlenceli romantik anime kafa dağıtmalık epik güçler-dövüşler yok gayet sade dümdüz aşk hikayesi

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Berk Atmaca
Attack on titan izle. İzlerken çok sövdüğüm sonunu hiç beğenmediğim çoğu karaktere önce sövdüğüm sonra daha da sövdüğüm animedir ama sarıyo.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,223
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Naruto ile başlamıştım ben bakabilirsin, uzun gelir dersen charlotte bakabilirsin kısa tek atımlık güzel anime

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepinize o verdiğiniz emek ve zaman için öncelikle teşekkür ediyorum ve merak etmeyin yazdıklarınızın hepsine bakacağım. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım bana Kampfer’ı önerdi şimdi daha inceden izlediniz mi? Ve nasıl bir anime?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Merhaba, sürekli içimde bir anime başlama isteği var ama bir türlü istediğim türde bir anime bulamadım. Böyle fantastik bir konusu olan; mistik bir varlık olsun, süper güçler olsun, vs. Gibi bir anime ve manga arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)
manga istiyorsan bence manhwa yani webtoonlara yönel çok güzel şeyler var.
Eleceed, solo leveling (hikaye olarak normal ama çizimler çok iyi), The begging after the end, Orv, Lookism,
Trash of the Count’s Family, Legend of the Northern Blade, The boxer, Wind breaker şu anlık bunlar aklıma geldi daha fazla seri istersen instada towerofmanhwa diye bir hesap var ona da bakabilirsin ayrıca hesap adı da tower of god'dan esinlenilmiş o da çok güzel seridir.

anime olarak black clover, Attack on titan, Hunter x Hunter, Bleach, Naruto, Bungou stray dogs, My hero academia, Jujutsu kaisen, Tokyo ghoul (bu serinin mangası çok daha iyi ama ilk bölümden mangasını bulamazsın animenin en azından ilk sezonunu izlemen gerekiyor diye biliyorum.) Fate serisi (bu serinin izleme sırası internette var) Jigokuraku (mangası da var devam etmek için.) The Eminence in Shadow, Demon slayer, Parasyte, Mob pyscho, Mashle, One punch man, Noragami, no game no life şimdilik aklıma bunlar geldi ama daha nice güzel seri var myanimelist sitesinden bakabilirsin. Ayrıca manga listesi de var oraya da bakabilirsin.

Arkadaşım bana Kampfer’ı önerdi şimdi daha inceden izlediniz mi? Ve nasıl bir anime?
Bence başlangıç için hiç iyi bir seçim olmaz. Bir kere türü shoujo ve bolca ecchi var sanırım başlangıç için izlemeyin ama ilerde izlersiniz illaki.

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
manga istiyorsan bence manhwa yani webtoonlara yönel çok güzel şeyler var.
Eleceed, solo leveling (hikaye olarak normal ama çizimler çok iyi), The begging after the end, Orv, Lookism,
Trash of the Count’s Family, Legend of the Northern Blade, The boxer, Wind breaker şu anlık bunlar aklıma geldi daha fazla seri istersen instada towerofmanhwa diye bir hesap var ona da bakabilirsin ayrıca hesap adı da tower of god'dan esinlenilmiş o da çok güzel seridir.

anime olarak black clover, Attack on titan, Hunter x Hunter, Bleach, Naruto, Bungou stray dogs, My hero academia, Jujutsu kaisen, Tokyo ghoul (bu serinin mangası çok daha iyi ama ilk bölümden mangasını bulamazsın animenin en azından ilk sezonunu izlemen gerekiyor diye biliyorum.) Fate serisi (bu serinin izleme sırası internette var) Jigokuraku (mangası da var devam etmek için.) The Eminence in Shadow, Demon slayer, Parasyte, Mob pyscho, Mashle, One punch man, Noragami, no game no life şimdilik aklıma bunlar geldi ama daha nice güzel seri var myanimelist sitesinden bakabilirsin. Ayrıca manga listesi de var oraya da bakabilirsin.

Bence başlangıç için hiç iyi bir seçim olmaz. Bir kere türü shoujo ve bolca ecchi var sanırım başlangıç için izlemeyin ama ilerde izlersiniz illaki.
Yazdığın bu kıymetli yorumun için teşekkür ederim hepsini izleyip/okuyacağım. 😊

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular