Neler Yeni

Yeni bilgisayar aldım oyun tavsiyesi

northyxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ada esen
Selamlar 4060lı sistem aldım bu yüzden yeni oyun tavsiyeleri istiyorum size belli başlı başlıklar vereceğim ki sizin de işiniz kolaylaşsın.

Hoşuma gitmeyen kriterler: İzometrik kamera açısı, pixel oyun, görece yeni oyunlar olursa daha iyi olur.

Önceden beğendiğim oyunlar: AC Odyssey(Bayılmamakla birlikte 105 saat oynadım, eğlendim.), Dying Light iki oyunu da bayıla bayıla oynadım, dead cells(Pixel türünü pek sevmesem de 200 saat üstünde bayıla bayıla gömdüm.), Witcher 3, Genshin impact(Podcast dinlemeyi sevdiğimden elim boş kalmasın diye oynuyorum sadece denilebilir. Bazen genshin oynamak için değil canım sırf podcast çektiği için giriyorum oyuna.), Forza ve nfs oyunları var bir de ama bunların üzerinde çok durmayacağım yarış oyunu işte.

Oynamayı planladığım oyunlar: Elden ring, Sekiro, Dark souls3, Cyberpunk, Hogwarts Legacy, Days gone.

Büyük bütçeli ya da bağımsız oyun fark etmeksizin tüm önerilerinizi bekliyorum yukarı belirttiğim hoşuma gitmeyen kriterlere dahil olsa da mükemmel olarak gördüğünüz bir oyun varsa yine de tavsiye edebilirsiniz, herkese teşekkürler şimdiden.<3333

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
metro serisi baştan başlayarak oynamak daha iyi
crysis serisi olarabilir

Top Bottom