Neler Yeni

Yeni Binada Port Olmaması

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Eren Düzce
Herkese merhabalar. Yeni bir binaya taşındık(0) binada port olmadığını söylediler her zamanki gibi bundan önceki binamda 4.5 yıl beklemiştim yine aynı durum yaşanacak gibi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz bu konuda pek bilgim yok ve binada attığım fotoğraflardaki telefon hattı mı bilmiyorum bu düzenekten var bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekler

• DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    1.3 MB · Hit: 46
  • WhatsApp Image 2022-01-01 at 11.29.46.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-01 at 11.29.46.jpeg
    138.3 KB · Hit: 38

Musa Dinç

80+ Bronze
Yanlış Bilgilendirme
Herkese merhabalar. Yeni bir binaya taşındık(0) binada port olmadığını söylediler her zamanki gibi bundan önceki binamda 4.5 yıl beklemiştim yine aynı durum yaşanacak gibi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz bu konuda pek bilgim yok ve binada attığım fotoğraflardaki telefon hattı mı bilmiyorum bu düzenekten var bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Kablo çekilmiş port koyulmamış türktelekomu arayın durumu anlatın ona göre yol izleyin.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Çok çok büyük ihtimalle o attığınız kutudaki kablolar dairelere çıkan kablo. Hatta şüphesiz o diyebilirim.
Binanızda Telekom tarafında bir işlem olmadığı için apartman yöneticinizle birlikte Telekom müdürlüğüne başvurun.
Portu geçtim binanızda altyapı yok. Yani en azından şimdi öyle gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Eren Düzce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok çok büyük ihtimalle o attığınız kutudaki kablolar dairelere çıkan kablo. Hatta şüphesiz o diyebilirim.
Binanızda Telekom tarafında bir işlem olmadığı için apartman yöneticinizle birlikte Telekom müdürlüğüne başvurun.
Portu geçtim binanızda altyapı yok. Yani en azından şimdi öyle gözüküyor.
Teşekkürler aradım aynısını söylediler. Yapacaklarını sanmıyorum ama gerekli yerlere başvurdum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,273
Üyeler
149,698
Son üye
Onur_05
Top Bottom