Neler Yeni

Yeni bir HDMI kablosu ile monitörü bağladım çizgi yine var.

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Evet beyler bu cuma günü EL Capitan geldi. Ekran kartını güzelce taktım. Bilgisayarı çalıştırdım.

Cuma akşamı ve cumartesi günü bir sorun yoktu.

Pazar günü uyandığımda bilgisayarı açtım monitörde çizik farkettim bu beni çok üzdü.

Monitör ve kasa 0.

Acaba ekran kartında mı hdmi kablosunda mı yoksa monitörde mi sorun var diye düşündüm.

Yeni bir HDMI kablosu aldım. Monitörü kasayla bağlantısı kesip yeni HDMI kablosu ile laptopa bağladım. Ve aynı çizgi mi diyim şerit mi diyim ne diyim onun olduğunu yine gördüm.

Yani monitörde ölü piksel mi yırtık gibi bir çizgi var.

Ekran kartında bir sorun yok. Monitörü itopya'dan almıştım. Bugün aradım konuştum bir kod verdiler buraya aldığın gibi gönder bakalım dediler.

Monitör teslim alma tarihim 30/04/2020.

Şimdi ben bu monitörü gelen adrese göndereceğim. Başına böyle bişi gelen var mı ? Tam olarak ne zaman sonuçlanır. Yüzde yüz para iadesi olur mu ?

Teşekkürler

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Evet beyler bu cuma günü EL Capitan geldi. Ekran kartını güzelce taktım. Bilgisayarı çalıştırdım.

Cuma akşamı ve cumartesi günü bir sorun yoktu.

Pazar günü uyandığımda bilgisayarı açtım monitörde çizik farkettim bu beni çok üzdü.

Monitör ve kasa 0.

Acaba ekran kartında mı hdmi kablosunda mı yoksa monitörde mi sorun var diye düşündüm.

Yeni bir HDMI kablosu aldım. Monitörü kasayla bağlantısı kesip yeni HDMI kablosu ile laptopa bağladım. Ve aynı çizgi mi diyim şerit mi diyim ne diyim onun olduğunu yine gördüm.

Yani monitörde ölü piksel mi yırtık gibi bir çizgi var.

Ekran kartında bir sorun yok. Monitörü itopya'dan almıştım. Bugün aradım konuştum bir kod verdiler buraya aldığın gibi gönder bakalım dediler.

Monitör teslim alma tarihim 30/04/2020.

Şimdi ben bu monitörü gelen adrese göndereceğim. Başına böyle bişi gelen var mı ? Tam olarak ne zaman sonuçlanır. Yüzde yüz para iadesi olur mu ?

Teşekkürler
Yuksek ihtimal rx 5600 xt yazilim sorunlu bir kart donanimsal olsaydi ilk gun olurdu sen geri gonder ekran kartini yada tv dene birde

SM-T810 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yuksek ihtimal rx 5600 xt yazilim sorunlu bir kart donanimsal olsaydi ilk gun olurdu sen geri gonder ekran kartini yada tv dene birde

SM-T810 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sistem ilk geldiğinde arkadaşıma göndermek için monitörün fotosunu çekmişim yakınlaştırıp ve netleştirince o çizgi gözüküyor

Önce ekran kartında sorun var sandım ama değil herhalde

yeni 0 hdmi kablosu ile monitörü laptopa bağladım yine aynı yerde yine aynı uzunlukta aynı boyutta çizginin şeridin olduğunu gördüm.

Yüzde 100 hata monitörde ve ayrıca kasayı tv bağladım ama tam ekran yapamadım.

yaptığım kadarıyla tv baktığımda herhangi bir çizik felan gözükmüyordu

zaten yeni hdmi kablosu ile monitörü laptopa bağladım ( bu sırada el capitan ile hiç bağlantısı yok ) dediğim gibi aynı yerde aynı çizik şerit yırtık vardı.

şuan işteyim akşama fotolarını ekleyebilriim

monitörü iade gönderdim itopya ya bugün ellerine geçmiş ayın 20 sinde sonuç belli olur dedi artık ne kadar doğru bilgi bilinmez

ve iade kabul oldu diyelim bana ( kredi kartı taksit ile alındı 12 ay ) bana tümünü iade mi ederler aynı monitörden mi gönderirrler ya da başka monitör mü seç derler farkını ödemek veya almak kaydı ile

teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,752
Üyeler
141,887
Son üye
turkerkasta
Top Bottom