Neler Yeni

Yeni doğan kedi (13 mart) az hareket ediyor

4rm.n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arman
öncelikle merhabalar yanlış konu veya yanlış bir yeri seçtiysem kusuruma bakmayın 9 günlük yeni doğan kedim var ve annesinden kardeşlerinden sürekli uzaklaşıyor uzakta uyuyor kendim ısıtmak zorunda kalıyorum az süt içiyor şırınga ile de içiremiyorum pek hareket de etmiyor sürekli uyuyor veterinere götürmek isterdim ama maalesef ki bu sıralar maddi sıkıntım var acaba kardeşlerine nazaran daha çok uyuması ve az yemesi normal mıdır nasıl bırakırsam kendini düzeltmeden uyuyor 4 yavrudan birini kaybettim bunu da kaybetmek istemiyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
kedi tuvaletını çok zor yapar ayrıca verdigin süt ona çok zararlı su fln neysede verdigin süt zararlı yavru kediler için ek süt satın alman lazım internete yaz çıkar pek de pahalı bişey degil zaten bi de veterine git nasıl tuvaletını yaptırcagını ögren bu kadar bi de sıcat tut yeterlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne zamandan beri o ev sütünü içiryon bilmem ama zehirlnemesine sebep olur muhtemelen o diger 4 yavru tuvaletini yapamadıgı için DEAD oldu

20 tane kedi ölmüştür elimde böyle :D

4rm.n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kedi tuvaletını çok zor yapar ayrıca verdigin süt ona çok zararlı su fln neysede verdigin süt zararlı yavru kediler için ek süt satın alman lazım internete yaz çıkar pek de pahalı bişey degil zaten bi de veterine git nasıl tuvaletını yaptırcagını ögren bu kadar bi de sıcat tut yeterlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne zamandan beri o ev sütünü içiryon bilmem ama zehirlnemesine sebep olur muhtemelen o diger 4 yavru tuvaletini yapamadıgı için DEAD oldu

20 tane kedi ölmüştür elimde böyle :D
Veterinerden süt tozu aldım onu veriyorum normal sütün zararlı olduğunu biliyordum ama tuvalet konusunu bilmiyordum araştırayım şimdi

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Veterinerden süt tozu aldım onu veriyorum normal sütün zararlı olduğunu biliyordum ama tuvalet konusunu bilmiyordum araştırayım şimdi
zaten ilerleyen zamanda egitimi verirsen kendi yapar

4rm.n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne kadar müdahale edip ısıtmaya yaşatmaya çalışsamda maalesef ki öldü sebebini de bilemedim çok sağlıklıydı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,136
Üyeler
155,049
Son üye
Bino11
Top Bottom