Neler Yeni

Yeni ev için F/P beyaz eşya önerir misiniz lütfen?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Metincan ATAY
Bütçe
150000
Yeni evleneceğim bu yüzden beyaz eşya bakıyorum çamaşır bulaşık ve kurutma makinesi buzdolabı süpürge ve televizyon televizyon boyutu 55-60 inchden büyük olacak önerilerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe 100-150 k arası

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,094
İsim
Emir
desteği çok erken açmışsınız öğle saatleri veya akşam açsanız normalde önerirdm fakat daha yenı uyandım :D

desteği çok erken açmışsınız öğle saatleri veya akşam açsanız normalde önerirdm fakat daha yenı uyandım :D

yorumları baya iyi gördüm puan olarak ve piyasası da düşmüştü göz gezdirirken gördüm daha iyisi var mıdır bilemem

yorumları baya iyi gördüm puan olarak ve piyasası da düşmüştü göz gezdirirken gördüm daha iyisi var mıdır bilemem

bu arada ben atıyorum da 2 kişi olucaksınız değil mi?

eğer buzdolabı falandan bütçe kalırsa https://www.trendyol.com/philips/aq...e-p-645903771?boutiqueId=61&merchantId=200893 bence baya iyi bi süpürge zaten yerleri silmeye de gerek kalmıyor dysonla da rakip diye biliyorum

Son düzenleme:

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,094
İsim
Emir
bu attıklarım umarım memnun eder geri kalan bütçenizide başka şeylere gider belki çünkü f/p dediğiniz için yüksek şeylere bakasım gelmedi sadece süpürge olarak philips baya iyi istersenız dysonda alablrsnız

Freix

80+ Bronze
bu attıklarım umarım memnun eder geri kalan bütçenizide başka şeylere gider belki çünkü f/p dediğiniz için yüksek şeylere bakasım gelmedi sadece süpürge olarak philips baya iyi istersenız dysonda alablrsnız
Hocam beyaz eşya mağazalarını gezip teklif alabilirsin. Firma olarak da bosch öneririm trde hem servisleri iyi hemde taş gibi marka. Bu arada aklında bulunsun beyaz eşya şans işi başkasına çok iyi giden bulaşık makinesi sana kötü gelebilir ve servisler bunun için hiçbir şey yapmıyorlar.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,094
İsim
Emir
Hocam beyaz eşya mağazalarını gezip teklif alabilirsin. Firma olarak da bosch öneririm trde hem servisleri iyi hemde taş gibi marka. Bu arada aklında bulunsun beyaz eşya şans işi başkasına çok iyi giden bulaşık makinesi sana kötü gelebilir ve servisler bunun için hiçbir şey yapmıyorlar.
Aslında bayiden bayiye değişiyor işte konumuna bağlı

Freix

80+ Bronze
Aslında bayiden bayiye değişiyor işte konumuna bağlı
Beyaz eşya firmaları sabit fiyat uygulamak zorunda biz de 4 5 ay öncesine kadar bosch satıyorduk. Fakat mağazalar müşteri kazanmak ve yıllık parça sayısını doldurmak için kendi kârlarından indirim yaparlar. Kısacası internetten iyi fiyata bulabilirsin, internetle aynı fiyata bulsan bile mağazayı tercih et hem teslimat olarak hem de kurulum olarak başın ağrımaz. Tabi mağazayı da iyi araştırmanı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Metincan ATAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim arkadaşlar ürünlere bakıp tekrardan dönüş yapacağım

Top Bottom