Neler Yeni

Yeni fiyat performans? | Delux M800 Pro Wireless | Şuan ön satışta! 1500 TL

En İyi Cevap
3
abi blue switch kafa açmaz mı?

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Connectgame güvenip bir şey almak cesaret işi gibi biraz tüm satış sonrası desteklerde şikayet üzerine şikayet. Darmoshark n3 sipariş vermiştim 2 gün önce aldığım gün mail attım siparişimi göndermeyin iptal edin diye bakalim ne yapacaklar. Gönderirlerse kullanirim en kötü göndermezsede başka bir siteden almayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
abi blue switch kafa açmaz mı?
Blue dot pink switch. Aslen pink switch yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Connectgame güvenip bir şey almak cesaret işi gibi biraz tüm satış sonrası desteklerde şikayet üzerine şikayet. Darmoshark n3 sipariş vermiştim 2 gün önce aldığım gün mail attım siparişimi göndermeyin iptal edin diye bakalim ne yapacaklar. Gönderirlerse kullanirim en kötü göndermezsede başka bir siteden almayı düşünüyorum.
Başka sitede yok ki dostum. N3'ü zaten connectgame getirip satıyor. Al geç bir sorun yaşayacağını sanmıyorum açıkçası.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Blue dot pink switch. Aslen pink switch yani.

Başka sitede yok ki dostum. N3'ü zaten connectgame getirip satıyor. Al geç bir sorun yaşayacağını sanmıyorum açıkçası.
Sanmıyorum noktası benim kafamda soru işareti bir dünya yazı okudum 2 gündür yok makro kullanimi sonrası fare görmüyorlar yok ara ara takılmalar yaşıyorumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Sanmıyorum noktası benim kafamda soru işareti bir dünya yazı okudum 2 gündür yok makro kullanimi sonrası fare görmüyorlar yok ara ara takılmalar yaşıyorumlar.
Takılma sorunları bluetooth'ta yaşanıyor Kablolu ve 2.4g de sorun yaşayan kimseyi görmedim kendim de dahil.

Ayrıca Bluetooth olan tüm ekipmanlarda bu sorun var. Bluetooth asla 2.4g veya wired gibi olamaz zaten.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Takılma sorunları bluetooth'ta yaşanıyor Kablolu ve 2.4g de sorun yaşayan kimseyi görmedim kendim de dahil.
Mailimi baz almaz gönderirse connectgame zaten müşteriyi sallamadığını göstermiş olacak . Zaten bunu yaparsa satış sonrası destek beklemekte saçma olacak . 😀 Okadar bile bile ladesler ki ....

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,122
İsim
kilan embappe
Atlamayın hemen, özelliklere bakıp atlıyorsunuz. Alıcaklar cam skatezin mousepadin içinden geçiceğini unutmayın

Wobble var mı bilmiyoruz, malzeme kalitesi belirsiz, bağlantı sorunları belirsiz. Connectgame iade konusunda berbat bir firma bunu göz önünde bulundurun
Malzme kalitesi çok iyi, premium bir mouse XM2WE, VAXEE XE Wireless gibi.

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
viper mini?

Dahası  
Reaksiyon skoru