Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Abi AMD işlemci olsun tek isteğim bu
Neden?
Dostum yorumlara baktım herkesin beklentisi var bence sen 2500 4500 6500 TL tarzında 3sistem yap Eco normal süper gibi isimlerle harika olur. Bide potansiyelin çok yüksek neden bi sitede sen açmıyorsun bırak şu itopyayı vs kur kendi şirketini emin ol 4800 TL ye yaptığın sistemi 4500 e yaparsın üstüne kendin de kar edersin. Dolar da düşükken kur bi firma 1000 tane sistem yapsan tüm masrafların çıkar iş kurmuş olursun birde bu sistemleri 1 kişi alabilsin millet alıp 700 TL kar koyup satıyor
Bu kadar kolay mı sanıyorsun?

Eto3234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ethem ercan
Reis pc kaç TL olur tahminen 7 k bütçrm var seni bekliyecen duruma göre yoksa direkt yarın alıcam lütfen cevaplar mısın? @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ferat Şahin
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
1660 süper ekran kartlı bir sistem istiyoruz Abdullah abi

majorw0w

80+ Silver
2 sistem 5 k altına geldi bu sistem da 3 gibi olmalı bence bir tık daha kaliteli 5600xt veya 1660 superli sistem bekliyorum f/p olacağı için. Md2 kadar olmasa da bir indirim alınabilir işlemci kısmında 3600 veya 10400f bekliyorum.

Marko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MURAT YILDIRIM
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
İ3 10100f ve 1660 super sistem efsane olur :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
SAMET YILDIZ
Ryzen 3 3100 veya bır tık üstü işlemci + 1660 lı monitörlü sistem çok iyi olur yine geçen yaptığın sistem müthişti hem fiyat hem performans olarak çok iyi bir sistem bekliyoruz senden gerçekten bu işi çok iyi yapıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Tayyip KILIÇ
Bu sefer hem oyun sever hemde render alacaklar için ryzen 7, 1660 superli bir sistem toplamalısın bence kardeşim, bu seferki sistemi alıp ryzen 7 ye çıkaracaktım tükendi yetişemedim, bu sefer bir farklılık olsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,127
Üyeler
155,048
Son üye
TheKanon
Top Bottom