Neler Yeni

Yeni hazır sistem ne zamana çıkar

swnxqc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Harun Önder
bu yaz pc almayı düşünüyordum ve malum zamları görünce bir an önce almak istiyorum 12k bütçem varpch olur modart olur sizce ne zaman yeni hazır sistem çıkar?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
alıyorsan bugün veya yarın al kral öbür türlü bir kaç ay sonra indirimli fiyat diye bugünün fiyatından almış olabilirsin

swnxqc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Harun Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alıyorsan bugün veya yarın al kral öbür türlü bir kaç ay sonra indirimli fiyat diye bugünün fiyatından almış olabilirsin
valla 3-4 gündür deli gibi sistem arıyorum ama bulabildiğim 1650 felan oluyor içime gram sinmiyor o fiyata alacağım için.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
valla 3-4 gündür deli gibi sistem arıyorum ama bulabildiğim 1650 felan oluyor içime gram sinmiyor o fiyata alacağım için.
abi daha dün gencergaming de 3070li sistem vardı. senin bütçen ne

swnxqc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Harun Önder

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak

swnxqc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Harun Önder
başkan sen forumu takip etmiyor musun. persembe aksamı itopyada burak güngör sistemi vardı. 11k ya bir baktım simdi 19 yapmıslar. iyice siteleri gez dolas
onu gördüm akşam aktif değildim sabah baktığımda konuyu görüp hemen girdim bakınca zam yemişti :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf TİLLİ
Eğer elinde hazır birikmiş varsa hemen harca paranın değeri kalmıyor gün geçtikçe. Ama birikmiş yoksa 1 2 ay bekle bence. Bu sürede de çalışırsan yeni çıkan sistemler asgari ücrete göre makul olur. Ama birikmiş varsa 1 ay sonra o paranla bir şey alamassın.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
onu gördüm akşam aktif değildim sabah baktığımda konuyu görüp hemen girdim bakınca zam yemişti :/
malum kdv haberi sonrası herkes pc-telefon vs. almaya çalışıyor. bu saatten sonra biraz zor alırsın. yine de takip et şansa düşer belki bir seyler

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
hocam önerdiğiniz sistem var mı 4060 lı alınır mı yada başka öneriniz yada bekliyelim mi
valla piyasa ne olur bilmiyorum. şimdi en azından 10bin liralık sisteme kafadan 500 lira zam gelecek o kesin. yani takip etmek lazım iyice siteleri gezmek lazım. bu gibi zamanlarda ilk 1 hafta 10 gün civarı firmalar ellerinde ucuz ne varsa piyasaya sürerler. yani diyelim adam geçen ay ucuza getirtti elinde kaldı. fırsattan istifade reklam kampanyaları yapar. piyasanın altından fiyatlarla sistem çıkarır. yani takip etmek lazım kısacası

valla piyasa ne olur bilmiyorum. şimdi en azından 10bin liralık sisteme kafadan 500 lira zam gelecek o kesin. yani takip etmek lazım iyice siteleri gezmek lazım. bu gibi zamanlarda ilk 1 hafta 10 gün civarı firmalar ellerinde ucuz ne varsa piyasaya sürerler. yani diyelim adam geçen ay ucuza getirtti elinde kaldı. fırsattan istifade reklam kampanyaları yapar. piyasanın altından fiyatlarla sistem çıkarır. yani takip etmek lazım kısacası
4060 lı alınmaz mı yani

Top Bottom