Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni hdd nasıl d diski yaparım?

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yiğit yük
eksi pc den hdd alıp taktım sadece 300 gb olarak yerel disk D olarak görünmesini istiyotum fakat sistem ayrıldı D yerel disk E VE DATA F OLARAK 3 E BÖLÜNDÜLER BAZILARININ İÇİ BOŞ NASIL SİLERİM ONLARI YADA NASIL TEK HALE GETİREBİLİRİM

Ekler

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    132.1 KB · Hit: 22

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
eksi pc den hdd alıp taktım sadece 300 gb olarak yerel disk D olarak görünmesini istiyotum fakat sistem ayrıldı D yerel disk E VE DATA F OLARAK 3 E BÖLÜNDÜLER BAZILARININ İÇİ BOŞ NASIL SİLERİM ONLARI YADA NASIL TEK HALE GETİREBİLİRİM
Öncelikle disk yönetimine gireceksin oradan sistem ayrıldının harfini sileceksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Data F ve Yerel disk E ayni disk sanirsam onlarida bu videoyu izleyerek birlestirtin bu şekilde sadece C ve D diskiniz olucak

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yiğit yük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle disk yönetimine gireceksin oradan sistem ayrıldının harfini sileceksin

Data F ve Yerel disk E ayni disk sanirsam onlarida bu videoyu izleyerek birlestirtin bu şekilde sadece C ve D diskiniz olucak
SAĞOL DOSTUM DİSKİ TEMİZLEYİP D DİSKİ OLARAK AYARLADIM TEŞEKKÜR EDERİM

Ekler

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    127.2 KB · Hit: 15
Top Bottom