Neler Yeni

Yeni internet alacağım hangisini önerirsiniz

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
Ilk defa eve internet bağlatacağız ve internet araştırıyorum hangi internet sağlayıcısindan almalıyım
Bir sorum daha olacaktı turktelekomda ilm internet almada kaç lira modem parası veriyoruz bilgisi olan varmı

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Ilk defa eve internet bağlatacağız ve internet araştırıyorum hangi internet sağlayıcısindan almalıyım
Bir sorum daha olacaktı turktelekomda ilm internet almada kaç lira modem parası veriyoruz bilgisi olan varmı
Modem fiyatında bilgim yok fakat millenicomu çok öneriyorlar son zamanlarda

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Millenicomdan altyapı testi yap. Altyapına göre değişir farklı firmaların altyapısı olabilir. Mesela türknetin kendi altyapısı varsa türknete, kablonetin fiber altyapısı varsa kablonete, süperonline fiber varsa süperonline a geçersin. Sitelerden altyapı sorgulaması yap ona göre bir öneri veririz. Tüm internet sağlayıcıların altyapısına bak çünkü mesela bizim evde türk telekom adls veriyor ama kablonet fiber veriyor belli olmaz.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Modem parasi 250 lira olmasi lazim onu senin faturana aylik 10 lira gibi bir ücret ile yansitiyorlar. Hangi internet servis saglayicisini seçmeliyiz dersen Altyapın ile alakalı hangisi ne kadar destek veriyor ona bak Milenicom bakabilirsin nispeten uygun ariyorsan

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicomdan altyapı testi yap. Altyapına göre değişir farklı firmaların altyapısı olabilir. Mesela türknetin kendi altyapısı varsa türknete, kablonetin fiber altyapısı varsa kablonete, süperonline fiber varsa süperonline a geçersin. Sitelerden altyapı sorgulaması yap ona göre bir öneri veririz. Tüm internet sağlayıcıların altyapısına bak çünkü mesela bizim evde türk telekom adls veriyor ama kablonet fiber veriyor belli olmaz.
Modem parasi 250 lira olmasi lazim onu senin faturana aylik 10 lira gibi bir ücret ile yansitiyorlar. Hangi internet servis saglayicisini seçmeliyiz dersen Altyapın ile alakalı hangisi ne kadar destek veriyor ona bak Milenicom bakabilirsin nispeten uygun ariyorsan
milenicom alsam pişman eder mi? ping sorunu felan fazla yaşarmıyım

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uygunsuz davranış

Oğuz Kağan Ayhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Oğuz Kağan Ayhan
orta çağda yaşıyordunuz galiba
İhtiyacı olmyabilir belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom/TTNET almayında ne alıyorsanız alın

esmer2458

80+
Süper online fiber kullanıyorum. Cokda memnunum. Aylık biraz pahalı olabilir ama cok sukur kopma, ping vs hiç Bi sıkıntı yaşamadım.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
milenicom alsam pişman eder mi? ping sorunu felan fazla yaşarmıyım
Milenicom Türktelekom ve Superonline üzerinden internet veriyor yani ping sorunu yaşarsan diğerlerinde de yaşarsin

Top Bottom