Neler Yeni

Öneri Yeni İnternet Sağlayıcı Önerisi

Efem1905

80+ Bronze
Türknet zam yapması ile iss değiştireceğim fiber altyapım mevcut millenicom düşündüm daha başvuru yaparken bir sürü sorun çıkardı aklımda netbone ve gıbırnet var netbone fiyatı uygun geldi önerileriniz nedir?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Türknet zam yapması ile iss değiştireceğim fiber altyapım mevcut millenicom düşündüm daha başvuru yaparken bir sürü sorun çıkardı aklımda netbone ve gıbırnet var netbone fiyatı uygun geldi önerileriniz nedir?
Millenicom nasıl sorun çıkarttı? Ben de 2 ay sonra geçmeyi düşünüyorum TT den. Transferlerde geçiş çok kolay oluyor normalde

Efem1905

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom nasıl sorun çıkarttı? Ben de 2 ay sonra geçmeyi düşünüyorum TT den. Transferlerde geçiş çok kolay oluyor normalde
Geçiş yapmak için tam 5 kişi ile görüştüm her biri yapamayıp başka birine aktarıyor e devlet de onay gönderemediler en son iptal ettim daha geçiş yapmak için bu kadar uğraşıyorsak herhangi bir sorunda nasıl uğraşcaz kim bilir.

more

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muharrem ATA

Türknetten Gıbırnete rahatlıkla geçtim. 13 Kasım 2023 ten beri Gıbırnet kullanmaktayım. Geçiş yanılmıyorsam 2 ya da 3 gün sürmüştü.

Efem1905

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknetten Gıbırnete rahatlıkla geçtim. 13 Kasım 2023 ten beri Gıbırnet kullanmaktayım. Geçiş yanılmıyorsam 2 ya da 3 gün sürmüştü.
Bende GIBIRNete geçtim 1 gün bile sürmedi 12 saatte geçiş yaptım. Müşteri hizmetleri ilgili ve hızlı çözüme yönelik şu anlık memnunum Esnaf paketi ile referans kodu ile 280 tl modem ücreti dahil.

Top Bottom