Neler Yeni

Yeni kasamda hdd yeri yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
Eski kasamdaki hdd i yeni kasama takmak istiyorum ancak yeni kasamda hdd koyabilceğim alan yok veya ben bulamadkm yardımcj olabilecek varmı Kasayı alt tarafa paylaştım önemli bi konu benim için:(

Ekler

• Screenshot_2024-07-04-08-15-28-984_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-04-08-15-28-984_com.android.chrome.jpg
    472.7 KB · Hit: 28
  • Screenshot_2024-07-04-08-15-24-505_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-04-08-15-24-505_com.android.chrome.jpg
    458 KB · Hit: 24

EnesU*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Enes
Fotoğrafa koymamışlar ama büyük ihtimalle ayrı bir aparat gönderirler Harici disk için, çünkü sadece HDD değil SATA SSD yi de koyacak yer yok gibi gözüküyor ama o kadar dert etme koyacak aparat göndermezlerse HDD nin etrafını şase almasın diye bezle sararsın kasada boş bir yere sıkıştırırsın bişey olmaz.

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Özkan
kral valla yanlış bilgi vermek istemiyorum fakat hdmi ve dpi portları ekran kartına bağlı olarak olup olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral valla yanlış bilgi vermek istemiyorum fakat hdmi ve dpi portları ekran kartına bağlı olarak olup olmuyor
hdmi diye okudum :/

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
YUNUS
ASLINDA HDD devri bitti ssd hatta m2 ssd kullan hem hız me--hem kablo ve saglık acısından daha ıyı
eskıden bnmde hdd için kasada yer yoktu PSU nun arkasında bıyere vıdaladım yıllarca kullandım kardesımın pc de ssd ve hdd psu kablolarını arasında oylece bosda duruyor kullanıyoruz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ASLINDA HDD devri bitti ssd hatta m2 ssd kullan hem hız me--hem kablo ve saglık acısından daha ıyı
eskıden bnmde hdd için kasada yer yoktu PSU nun arkasında bıyere vıdaladım yıllarca kullandım kardesımın pc de ssd ve hdd psu kablolarını arasında oylece bosda duruyor kullanıyoruz :)
M2 kullanıyorum şuan zaten yetmediği için hazırda eski hdd var boşta durmasın diye takmak istedimde nasıl yapıcağımı bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğrafa koymamışlar ama büyük ihtimalle ayrı bir aparat gönderirler Harici disk için, çünkü sadece HDD değil SATA SSD yi de koyacak yer yok gibi gözüküyor ama o kadar dert etme koyacak aparat göndermezlerse HDD nin etrafını şase almasın diye bezle sararsın kasada boş bir yere sıkıştırırsın bişey olmaz.
Nasıl yapabilirim acaba bilemiyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,838
Üyeler
156,685
Son üye
metinckr
Top Bottom