Neler Yeni

Yeni kule tipi soğutucu taktım ve ekran gelmiyor

MeTRaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Buğra
Merhabalar öncelikli r5 5600 işlemcim surekli ısınıp kapandığı için öneriler üzerine se-214-xt argb kule tipi soğutucu aldım.Montajını vs sorunsuz yaptığımdan emin gibiyim ,fakat soğutucunun fişini cpu fan yerine takinca bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor ayrica klavye mausunda ışıkları çalışmıyor, cpu fan fişini çıkarınca sorunsuz bilgisayar açılıyor neden bu şekilde olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ana kartım A520M A PRO

Son düzenleme:

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Doğukan
takarken ramleri falan çıkarttın mı veya oynattın mı

~helloworld

80+ Bronze
Merhabalar öncelikli r5 5600 işlemcim surekli ısınıp kapandığı için öneriler üzerine se-214-xt argb kule tipi soğutucu aldım.Montajını vs sorunsuz yaptığımdan emin gibiyim ,fakat soğutucunun fişini cpu fan yerine takinca bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor ayrica klavye mausunda ışıkları çalışmıyor, cpu fan fişini çıkarınca sorunsuz bilgisayar açılıyor neden bu şekilde olabilir

Bu arada ana kartım A520M A PRO
Cpu fan yerine takınca acilmiyor takmayinca aciliyor öyle mi. Parmağının ucunu ıslat, kasa çalışırken kasanın dışına belirli noktalara dokun heryerine dokunmaya çalış kaçak var mı kasanda kontrol et bakalım bi.

Elini ıslatmadan da hissedersin de kesin olsun korkma bir şey olmaz

MeTRaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cpu fan yerine takınca acilmiyor takmayinca aciliyor öyle mi. Parmağının ucunu ıslat, kasa çalışırken kasanın dışına belirli noktalara dokun heryerine dokunmaya çalış kaçak var mı kasanda kontrol et bakalım bi.

Elini ıslatmadan da hissedersin de kesin olsun korkma bir şey olmaz
Kanka full bilgisayar açılıyor bütün fanlar falan dönüyor sadece monitöre ekran gelmiyor kapatiyom fan fişini sökuyom soğutucunun sorunsuz çalışıyor iste

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda
Kanka full bilgisayar açılıyor bütün fanlar falan dönüyor sadece monitöre ekran gelmiyor kapatiyom fan fişini sökuyom soğutucunun sorunsuz çalışıyor iste
Hdmi kablosunu anakarta takmis olabilir misin? Ramleri tam takamamışta olabilirsin.

MeTRaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hdmi kablosunu anakarta takmis olabilir misin? Ramleri tam takamamışta olabilirsin.
Yok knk ekran kartına takıyorum oyle olmasa fandan çekincede görüntü gelmez , ayrica ekran kartini cikartarak ta denedim acaba cpu yetmiyomu diye yine goruntu vermiyor

Yok knk ekran kartına takıyorum oyle olmasa fandan çekincede görüntü gelmez , ayrica ekran kartini cikartarak ta denedim acaba cpu yetmiyomu diye yine goruntu vermiyor
Daha once stok fan takiliydi boyle bir sorun yoktu

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda
Hocam ramlerin yerlerini değstirin bir de öyle deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,166
Üyeler
154,880
Son üye
muhammedonganlican
Top Bottom