Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni Kurulan Apu Sistem Görüntü Vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
Öncelikle sistemdeki parçalar aşağıdaki fotoğrafta.
Screenshot_20240513_205345_Chrome.jpg

Ram olarak da "Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 DDR4 Gaming Ram"

Sistemi topladım ama ekrana görüntü gelmiyor. İnternette çok fazla kişi bios güncellemesi diyor ama ekran olmadan nasıl yapacağım bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burhan Bey
Bazı üst seviye anakartlarda, arka panelde, bios güncellemesi için USB girişi oluyor. Bu anakartta yoktur diye tahmin ediyorum. Bi arkadaşından ekran kartını ödünç alıp görüntü almak için kullanabilirsin.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Öncelikle sistemdeki parçalar aşağıdaki fotoğrafta.
Alıntıyı görüntüle
Ram olarak da "Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 DDR4 Gaming Ram"

Sistemi topladım ama ekrana görüntü gelmiyor. İnternette çok fazla kişi bios güncellemesi diyor ama ekran olmadan nasıl yapacağım bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Sorun BIOS ise eski nesil işlemci bulman lazım mecbur veya servise yollayacaksın onlar yapacak.

Ama önce başka bir yerde hata yaptın mı onu kontrol et. Belki montajda hata vardır.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Yiğit
a520 anakartlar direkt 5. nesil cpu desteğiyle gelmiyor mu zaten? bios update ne için gerekliymiş onu çözemedim. pc çalışıyor da ekrana görüntü mü gelmiyor yoksa hiç mi çalışmıyor? sen topladıysan belki düzgün yapamamışsındır, belki bir parça bozuk gelmiştir vs birden fazla sebebi olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese teşekkür ederim yanıtlarınız için. Cpu güç pini için iki kablo vardı yanlış olanı taktığımdan çalışmıyormuş😅 Ekran geldi şimdi çözüldü olay

Top Bottom