Neler Yeni

Yeni̇ Moni̇tör Aldim Ama Ekran Hi̇ç Bi̇r Şey Yapmama Rağmen Ti̇tri̇yor

ALİOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ali Osman GÖK
Allah yapısı değil sonuçta dostum. Son olarak uydu, vs görüntü almayı dene. Ekran kartının sağlam olduğunu garantile.
Sorun devam ediyorsa, titreme vs. hiçbir şey belirtmeden satıcıya iade talebinde bulun.

Nedenini sorarlarsa memnun kalmadığı, 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istediğini belirterek iade et.
Tam tersi şekilde hocam üründe arıza olduğuna ilişkin vs kayıtlarını al sen, arkadaş muhtemelen teknik servis tarafını bekleme dediği için böyle söylüyor muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer soylu
Allah yapısı değil sonuçta dostum. Son olarak uydu, vs görüntü almayı dene. Ekran kartının sağlam olduğunu garantile.
Sorun devam ediyorsa, titreme vs. hiçbir şey belirtmeden satıcıya iade talebinde bulun.

Nedenini sorarlarsa memnun kalmadığı, 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istediğini belirterek iade et.
kanka sorun ekran kartında değil yan monitörüm titremiyor hala aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer soylu
Hocam ne kadar kesin konuşuyorsunuz. Bende aynı soruna.yakin bir şey yaşamistim.

Burada bagladiginiz cihaz laptop vs ise belki port bu Hz leri veya çözünürlüğü desteklemiyor olabilir.

İkinci olarak kullandığınız kablo hdmı veya mini display kablosu çözünürlük veya desteği sağlamıyor olabilir.

Üçüncü olarak görüntü ayarlarından Hz i 380 değilde kademe olarak 360 vs gibi düşürerek denemelisiniz belki öyle sorun çözülebilir. Çünkü bende mini display 165 hz i desteklesede ancak 144 de kullanabiliyorum mesela, denemekte fayda var
hocam 380hz monittörü neden 360 da kullanayım ki 2k daha ucuza direkt 360 alırdım o vakit

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer soylu
Kablodan olduğunu zannetmiyorum hocam sende başka kablo varsa dene yinede ama kabloluk birşeye benzemiyor hz falan düşür kurcala biraz
380 i ama neden 360 da kullanayımki 2k daha ucuza alırdım 360 kullanacak olsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yan monitörün kablosunu sök buna tak bakalım kabloda sıkıntı varmı
deneyeyim ama oda hdmi
şuan dp ile tyakıloı bu

ALİOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ali Osman GÖK
hocam 380hz monittörü neden 360 da kullanayım ki 2k daha ucuza direkt 360 alırdım o vakit
Hocam tamam da bu belki oc lu hz dir. Benim aldığım monitör de 165 ama seninle aynı sorunu yaşadım, şuan 144 de kullanıyorum. Ürünle alakalı soru işareti varsa geri gönderebilirsin, ben sorunu cozmen için uğraşıyorum

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,618
İsim
.
380 i ama neden 360 da kullanayımki 2k daha ucuza alırdım 360 kullanacak olsam

deneyeyim ama oda hdmi
şuan dp ile tyakıloı bu
Tamam dene bakalım bi kabloda sıkıntı varmı kablodaysa değiştiririz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer soylu
Hocam tamam da bu belki oc lu hz dir. Benim aldığım monitör de 165 ama seninle aynı sorunu yaşadım, şuan 144 de kullanıyorum. Ürünle alakalı soru işareti varsa geri gönderebilirsin, ben sorunu cozmen için uğraşıyorum
sağolun hocam oc li 380 diyor

Tamam dene bakalım bi kabloda sıkıntı varmı kablodaysa değiştiririz
5dk ya deneyebilirm ancak dışarı öçıktım sinirlenp

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
Tam tersi şekilde hocam üründe arıza olduğuna ilişkin vs kayıtlarını al sen, arkadaş muhtemelen teknik servis tarafını bekleme dediği için böyle söylüyor muhtemelen
Dostum bir ayda 3 monitör iade ettim. Bozuk vs muhabbetlerine girince işi uzatıyorlar. Siz yine elbette arızaya dair kayıtları alın.

Top Bottom