Neler Yeni

Yeni nesil oyunlar için 4gb ekran kartı yeterlimi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yüksek oynamaya niyetliyse neden 4 GB VRAM'li bir ekran kartı gündeminde arkadaşın (azıcık mantık)
Arkadaş ilkkez PC de topluyor olabilir dostum bir sürü durum var, konu sahibi bir şey söylemedikçe hiçbir mantık yürütmen işe yaramaz.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Eğer ultrada oynama zorunluluğu hissediyorsan kendinde VRAM'i arttır. Hem şöyle bir beyin fırtınası yapabiliriz. Ben madem oyunları ultrada oynamak istiyorum zaten para kısma gibi bir durumu gözden çıkarmış olurum soruyu soran arkadaş 4gb yeter mi diye soruyorsa demek ki bu lükse sahip birisi değil. O yüzden oyunu medium olsun lowda olsun rahat açabilir arkadaşımızın hevesini veya bütçesini zorlamaya değmez. Apulu sistemde bile Cod Warzone dediğiniz VRAM düşmanı arkadaş dual channel ile neredeyse 60 fps'e çıkıyor
Konuyu açan arkadaş senden bi ekran kartı tavsiyesi istememiş sadece bir soru sormuş. Ya 4gb vram sahip bir ekran kartı var yada ilerleyen süreçte almayı düşünüyor. Şuan olacak olsa direk ekran kartı önerisi ister bütçesini söylerdi. Biraz mantığını kullanmanı tavsiye ederim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,873
İsim
Bilal Tepe
Ultra grafik takındım yoksa çalıştırsin yeter diyosan low ayarlarda yeterli ama ömrü bitti 6 vram aşağısı pek önerilmiyor

Milijas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Kömür
Çok bilgim olmamakla birlikte şöyle söyliyeyim.
Yeni çıkan oyunlar için full grafik lerde mi oynucaksın yoksa ayarları düşürüp oynarım mı diyorsun?
Eğer 2. Si ise 4 gb yeterli olur. Ayrıca almak istediğin modelini sistemini ve bütçeniz de belirtirseniz daha çok yardımcı olunur.

Milijas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Kömür
VRAM önemli değil şu zamanlarda ondan pek takılacağın bir konu değil herhangi bir ekran kartının 8 GB VRAM'li versiyonunu almak yerine 4 GB VRAM'li alıp cebine kalan parayla Rami arttırabilirsin
Kardeşim kusura bakma ama bilmediğin konularda bu kadar kesin yorum yapma. Adam belki yüksek bir sistem topluyor. Adam belki rami max da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
TUĞKANDEMİRCİ
DOSTUM EKRAN KARTINA BAĞLI EKRAN KARTI GTX 970 İSE PEK SANMIYORUM AMA RX 570 İSE İŞİNİ GÖRÜR

2000hs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
isim
6gb en az iyi performans için

Emre Baş

80+ Gold
Şuan çoğu oyun için yeterli ilerde yükseltilmesi gereken bir etken

Top Bottom