Neler Yeni

Rehber Yeni Oynayacaklar İçin The Long Dark Hakkında Ayrıntılı Rehber

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Konsolda zevk verir mi peki mod falan kurmadan oynasam.
Konsolda oynanır mı şu an bilmiyorum hep bilgisayarda oynadım ama mod kurmadan oynasan da zevk verir. Oyun artık haritaları ezbere bilmeye başlayınca sıkıcı gelmeye başlıyor ki zaten o zaman uzun süre oynamış oluyorsun
ancak hantal bir oynanışa sahip the forest gibi barınak yapma falan yok hatta zıplama bile yok

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Konsolda oynanır mı şu an bilmiyorum hep bilgisayarda oynadım ama mod kurmadan oynasan da zevk verir. Oyun artık haritaları ezbere bilmeye başlayınca sıkıcı gelmeye başlıyor ki zaten o zaman uzun süre oynamış oluyorsun
ancak hantal bir oynanışa sahip the forest gibi barınak yapma falan yok hatta zıplama bile yok
Teşekkürler indireceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf Yöndemli
Aga benim hiç bir sorun gözükmemesine rağmen karakter kontrolden çıkıyor başı dönüyor sarhoş gibi sağa sola gidiyor kendi kendine bunu nasıl çözerim yardımcı olur musun?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Aga benim hiç bir sorun gözükmemesine rağmen karakter kontrolden çıkıyor başı dönüyor sarhoş gibi sağa sola gidiyor kendi kendine bunu nasıl çözerim yardımcı olur musun?
direk oyuna girdiğin anda mı yapıyor
Z tuşuna bas belki otomatik yürüme açık kalmıştır

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
ismail
Yahu neden upladınız bu konuyu aylardır uzaktım şu oyundan canım çekti akşam akşam...

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf Yöndemli
direk oyuna girdiğin anda mı yapıyor
Z tuşuna bas belki otomatik yürüme açık kalmıştır
Yok başı dönüyor, kendi kendine hareket ediyor kontrolü kaybediyorum oyun içinde. Sağlık sorununda problem gözükmüyor ama anlamadığım şekilde başı dönüp sarhoş gibi sallanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,624
Üyeler
141,729
Son üye
safabey
Top Bottom