Neler Yeni

Yeni Oyun Oynamaya Başlayan Birine Öneriler

Xbox Game Pass al aylık 30 TL içinde dünya kadar oyun var indie 2d platformundan tut PES22 ye kadar. İstediğini indir beğenmezsen sil başka indir ohhhhh
Mesaj otomatik birleştirildi:

o sisteme o internet yakışmamış hocam fiber altyapı varsa türknet 100mb yapıştır. Çek yanına gamepassi SSD almana da gerek kalmaz oynayıp oynayıp silersin.

Yok hocam bir 5 eksik kalmış, 75 mbps. Ama o hızla bile saniyede 7 mb indirmesine rağmen 60gb bir oyun 2.5-3 saat sürüyor. İndir indir bitmiyor :D

Gamepass olabilir hocam ama hazır indirim varken alacağımı alayım dedim. Bilmiyorum ne sıklıkla indirim oluyor, normal satış fiyatları nedir ama yılbaşı indirimleri +60 TL kuponlar ile güzel fiyatlara denk geldi hepsi.

Far Cry 6 da satın aldım, adını çok duyup merak ettiğim bir oyundu.

Battlefield 5 parasını hak ediyor mu arkadaşlar? İleride indirim gelir mi acaba, alsam mı beklesem mi kararsızım. Bilgisayarı toplarken en çok heves ettiğim oyun bu ve call of duty cold wardı. İkisi hariç neredeyse alacağım tüm oyunları aldım, bunlar biraz pahalı kalıyor.

Ne dersiniz bir indirimden falan yakalanabilir mi ilerleyen zamanlarda bu ikisi? Yoksa her türlü bu parayı ödeyecek miyiz?

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar geçmişte cs go dışında oyun oynamışlığım yok.

Yeni güçlü bir oyun bilgisayarı kurdum, şu an 2k oynayamayacağım oyun yok ve eğlenceli oyunlar oynamak istiyorum. Steam hesabını yeni açtım, 300lira bakiyem var, üstüne 300-500 cepten ekleyebilirim.

Hangi oyunları önerirsiniz? Ve kampanya/indirim vs. ne zamanlar oluyor, daha uygun fiyata satın almanın yolları var mı, en ufak bilgim yok bu konuda.

Benim bildiğim battlefield 2042 var, tam oynamak istediğim tarzda bir oyun. Bazı sorunları var diyorlar ama eğlenceli görünüyor, 277 lira şu an.
Birkaç incelemede call of duty cold war oyununu görmüştüm, o da müthiş duruyor. Şimdi baktım vanguard yeni çıkmış
Son olarak PUBG var.

Başka bu tarz hangi oyunlar var? Ne zaman indirime denk getirebilirim?
Madem cs go tarzı rekabetçi oyun geçmişiniz var.
O yüzden size Rainbow Six Siege'yi şiddetle tavsiye ediyorum ;)

Top Bottom