Neler Yeni

Yeni pc oyun oynarken kapanıyor ve arada monitöre görüntü vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ANIL KENAR
Merhaba ben yeni apu bir sistem topladım daha yeni dün aldım bios güncelledim windows kurdum driver yükleyip oyun kurdum oyun oynarken bir anada pc kapandı sonra yeniden açıldı kendisi sanki reset atmışım gibi sonra hiç kapanma gibi bir sorun olmadı daha sonra sabah kalktığımda pc monitör görüntü gelmiyordu daha sonra windows açıldımı diye bakim dedim alt+f4 çekip enter bastım pc kapandı sonra yeniden açtım ekran geldi ben daha önce ilk pc geldinde çok reset attım galiba bide windows kurduktan sonrada 2 3 defa reset attım kasadan daha sonra format atmaya karar verdim belki windows bozulmuştur diye format attım şimdilik açılma sorunu yine var format attıktan sonra yine aynı oyuna girdim yine attı ama bir daha atmadı sorun ne sizce pc işlemcim ısınmıyor psu 550w +80 bronz acaba anakart arızalı olabilir mi bide akşam babam geldiği zaman bu pc yanık kokuyor gibi dedi sizce sorun nedir ben sağlıklı olduğunu nasıl anlarım (CPU,GPU,Anakart) ram'lerde bir sorun yok memtest 86 yaptım tamamen sağlıklıydı bir son olarak olay geçmişine baktığım zaman bilgisayr beklenmedik bir şekilde kapatıldı yaziyor ve bu birden fazla yazıyor

Son düzenleme:

002yusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
aynı durum bende var çözüm bulabildinmi bro

intexiaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
intexiaNNN
arkadaşlar olaydan çok geçmiş aynı sorunu yasıyordum ekran kartı aldım ve düzeldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom