Neler Yeni

Yeni pc topladım kasa çalışıyor görüntü yok

zJumboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
Merhaba Arkadaşlar
Bilgisayarı açıyorum fanlar ilk başta hızlı dönüyor sonra yavaşlayıp sürekli aynı şekilde kalıyor hiç bir tepki yok görüntü gelmiyor her ürün sıfır sadece eski kullandığım bir psu var 500w sorun nedir sizce

İşlemci i3 10105f
Rx570 ekran kartı
Gigabyte h410 1200 pin anakart

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
Merhaba Arkadaşlar
Bilgisayarı açıyorum fanlar ilk başta hızlı dönüyor sonra yavaşlayıp sürekli aynı şekilde kalıyor hiç bir tepki yok görüntü gelmiyor her ürün sıfır sadece eski kullandığım bir psu var 500w sorun nedir sizce

İşlemci i3 10105f
Rx570 ekran kartı
ram yerlerini değiştirip denermisin birde

zJumboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim hocam bi faydası olmadı

zJumboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
Kısa devre gibi bir durum olabilir mi

evoguy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
burak
Merhaba Arkadaşlar

İşlemci i3 10105f
Rx570 ekran kartı
Görüntü kablonu nereye bagladin

yckutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yusuf Can Kutay DEMİR
Instagram
@yckutay
Steam
yckutay
Twitter
yckutay
Merhaba Arkadaşlar

İşlemci i3 10105f
Rx570 ekran kartı
RAM'leri teker teker takıp dener misin? çözüm olmazsa bilgisayarı fişten çıkarıp (mümkünse izole eldivenle) bios pilini çıkarıp geri takar mısın? İşlemcin en fazla 2666 Mhz RAM destekliyor.(Eğer başka biri ürünü alıp biosta 3200Mhz ayarlayıp geri iade ettiyse bilgisayar açılmaz.) Ben de benzeri bir problem yaşamıştım Ram yuvalarına ramleri biraz baskı yaparak oturtmaya çalış.(İki taraftan da çıt sesi gelmeli) Umarım çözülür.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,845
İsim
Hacı
Ekran kartı arızalanmış olabilir.

zJumboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
Arkadaşlar teşekkür ederim hepsini denedim ama fanlar dediğim gibi ilk başta hızlı dönüyor sonrasında yavaşlıyor hep stabil kalıyor hâla görüntü yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

RAM'leri teker teker takıp dener misin? çözüm olmazsa bilgisayarı fişten çıkarıp (mümkünse izole eldivenle) bios pilini çıkarıp geri takar mısın? İşlemcin en fazla 2666 Mhz RAM destekliyor.(Eğer başka biri ürünü alıp biosta 3200Mhz ayarlayıp geri iade ettiyse bilgisayar açılmaz.) Ben de benzeri bir problem yaşamıştım Ram yuvalarına ramleri biraz baskı yaparak oturtmaya çalış.(İki taraftan da çıt sesi gelmeli) Umarım çözülür.
Bios pilinide çıkarıp taktım sonuç yok güç kaynağının işlemciye giden kabloyu ek yaparak kullanıyorum o yüzden olabilir mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,246
Üyeler
153,520
Son üye
fazilcan
Top Bottom