Neler Yeni

Yeni PlayStation 5 aldım oyunlar çok pahali

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
Yeni PlayStation 5 aldım fakat oyunları çok pahalı uygun fiyata alabileceğim site veya platform varmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
crazy
Yeni PlayStation 5 aldım fakat oyunları çok pahalı uygun fiyata alabileceğim site veya platform varmi?
yeni oyunlar pahalı olur, kademeli olarak her indirim döneminde fiyatları düşer, ps storede indirim dönemlerini takip etmek gerekli, dip fiyata yakın alabilmek içinde ps prices sitesinde fiyat geçmişleri mevcut

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
CDli sürüm aldıysan ikinci el CDlere yönelebilirsin başka türlü ucuz ps5 oyunu diye bir olay yok.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Gülü seven dikenine katlanır hocam :kekw:

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Alacağın kesinleştiği zaman ps plus alman lazımdı aga 400tlydi 2700e çıkmıştı ama ps plus bazen yıllık indirimle 1200e filan düşüyor indirim zamanlarında ona bak kesinlikle

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Özer
Alacağın kesinleştiği zaman ps plus alman lazımdı aga 400tlydi 2700e çıkmıştı ama ps plus bazen yıllık indirimle 1200e filan düşüyor indirim zamanlarında ona bak kesinlikle
En yakın ne zaman düşer sence? Bir de gow ragnarok spider man2 gibi oyunlar ne zaman indirime girer?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni oyunlar pahalı olur, kademeli olarak her indirim döneminde fiyatları düşer, ps storede indirim dönemlerini takip etmek gerekli, dip fiyata yakın alabilmek içinde ps prices sitesinde fiyat geçmişleri mevcut
Bir kactane telegram grubuna katıldım toplu olarak uygun fiyata oyun satıyorlar güvenip alinirmi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

CDli sürüm aldıysan ikinci el CDlere yönelebilirsin başka türlü ucuz ps5 oyunu diye bir olay yok.
Hem dijital hemde CD li

Gülü seven dikenine katlanır hocam :kekw:
Malesef

Saolasin takip edeceğim

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
Yenioyunlar hemen indirime girmez minimum 3-4 ay sonra , ragnarok önümüzdeki sene ps+ gelebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takip edeceğim teşekkür ederim bu arada bir tane telegram grubuna katildim toplu olarak uygun fiyata oyun satıyorlardı sizce alinirmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,932
Üyeler
147,244
Son üye
sikibidi
Top Bottom