Neler Yeni

Yeni sağlayıcı önerisi

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
Merhaba, ben yaklaşık 7 aydır turknet kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Telefonda sürekli kesiliyor bilgisayarda günde en az 1 kez kesiliyor, bu nedenden dolayı yeni bir İnternete geçmek istiyorum ama altyapım vdsl olduğu için türktelekom gibi sağlayıcılar turknet kadar yüksek download vermiyor. Downloadim 50 60 arası sizce hangi İnternet sağlayıcısı benim için en iyisi olur

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba, ben yaklaşık 7 aydır turknet kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Telefonda sürekli kesiliyor bilgisayarda günde en az 1 kez kesiliyor, bu nedenden dolayı yeni bir İnternete geçmek istiyorum ama altyapım vdsl olduğu için türktelekom gibi sağlayıcılar turknet kadar yüksek download vermiyor. Downloadim 50 60 arası sizce hangi İnternet sağlayıcısı benim için en iyisi olur
kopmanın turknet kaynaklı olduğuna eminmisin?

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kopmanın turknet kaynaklı olduğuna eminmisin?
Etrafımızda hiç turknet kullanan olmadığı için bilmiyorum ama mahalledeki kimsede şuan kesinti yok ve 1 saattir İnternetim yok

elemin

80+
binanınızda superonline kutusu varsa tavsiye ederim fiyatı 1 tık yüksek ama kesintisiz kaliteli bir hizmet sunuyor.Ping değerleri de çok iyi.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Kopmanın sebebi türknet değil altyapının parazit dediğimiz değeri yüksek kopuyor modemden veya türknet üzerinden ayar yapılması lazım hattı tam kapasite kullanıyorsun yüksek hız için ve karşılıgında hat kullanımı arttıkça kesilme yaşıyorsun muhtemelen tt altyapısında türknet kullanıyorsun

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kopmanın sebebi türknet değil altyapının parazit dediğimiz değeri yüksek kopuyor modemden veya türknet üzerinden ayar yapılması lazım hattı tam kapasite kullanıyorsun yüksek hız için ve karşılıgında hat kullanımı arttıkça kesilme yaşıyorsun muhtemelen tt altyapısında türknet kullanıyorsun
Biz baglatma işlemini telefondan yaptık, bize yaparken 75 e kadar alabileceğimiz söylendi ama biz 50 alıyoruz. Tt altyapısı var büyük ihtimalle, bütün mahalle tt kullaniyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

binanınızda superonline kutusu varsa tavsiye ederim fiyatı 1 tık yüksek ama kesintisiz kaliteli bir hizmet sunuyor.Ping değerleri de çok iyi.
Superonline fiber altyapı istemiyor mu

eren28tr

80+ Platinum
Biz baglatma işlemini telefondan yaptık, bize yaparken 75 e kadar alabileceğimiz söylendi ama biz 50 alıyoruz. Tt altyapısı var büyük ihtimalle, bütün mahalle tt kullaniyor

hat değerlerini atarmısın?

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur

tt altyapısıdır zaten türknet altyapısı olsa gigafiber olurdu altyapı bakır kablolar mahallenin çok eski muhtemelen aynı zamanda faz kutusuda öyle kesilmeler turknet kaynaklı değil turknet sadece aracı zaten bu durumda sorun turktelekomdan kaynaklı turknet e durumun asla çözülmediğini yapılan işlemlerin bir işe yaramadığını anlatın hala çözüm sağlanmaz ise btk üzerinden kayıt oluşturun turknet arıza kaydı açıldığında da türktelekom ilgileniyor malum türktelekomda ne kadar ilgilenirse işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Netspeed kullaniyorum uzun süredir. İlk basta ip den kaynakli sorun yasadim ama çözüldü ve bir daha kesinti falan yaşamadım. Hiz düşüklüğü de yok. Tavsiye ederim

Top Bottom