Neler Yeni

Yeni Samsung A Serisi İle ilgili sorum !

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Evet Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Samsung A32 , 52 Ve 72 Duyuruldu benimde cep telefonu Yada pc alasım var PC ler uçtuğu için telefona yöneldim Açıkçası oyun oynayan biriyim ve A32'in yeteceğini düşünmüyorum. o yüzden Ya A52 Yada A72 almak istedim açıkçası çokda bütçcem yok şu sitede gördüğüm fiyat açıkçası şarıtmıştı
kaynak : https://hwp.com.tr/samsung-galaxy-a72-ve-galaxy-a52-turkiye-fiyatlari-duyuruldu-182951
ama orda yazan fiyat (A52 İçin) 3.999 TL idi ama 8 GB ram lik model içinmiş Ama o telefonun 4/6/8 Ram seçeneğinde modelleri varmış bende 8 GB lık versiyon Pahalı olduğu için
4/6 Modellerine Almak istedim sizce 4/6 GB ramlik modelleri ucuz olurmu olursada iyi bir oyun Deneyimi sunarmı.

not: yoksa hiçbirini almayıp pcmi alayım alacaksamda fazla bütçe olmayan pci önerebilirsinz

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Evet Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Samsung A32 , 52 Ve 72 Duyuruldu benimde cep telefonu Yada pc alasım var PC ler uçtuğu için telefona yöneldim Açıkçası oyun oynayan biriyim ve A32'in yeteceğini düşünmüyorum. o yüzden Ya A52 Yada A72 almak istedim açıkçası çokda bütçcem yok şu sitede gördüğüm fiyat açıkçası şarıtmıştı
kaynak : https://hwp.com.tr/samsung-galaxy-a72-ve-galaxy-a52-turkiye-fiyatlari-duyuruldu-182951
ama orda yazan fiyat (A52 İçin) 3.999 TL idi ama 8 GB ram lik model içinmiş Ama o telefonun 4/6/8 Ram seçeneğinde modelleri varmış bende 8 GB lık versiyon Pahalı olduğu için
4/6 Modellerine Almak istedim sizce 4/6 GB ramlik modelleri ucuz olurmu olursada iyi bir oyun Deneyimi sunarmı.

not: yoksa hiçbirini almayıp pcmi alayım alacaksamda fazla bütçe olmayan pci önerebilirsinz
Samsung Türkiye genelde tek model getiriyor, 8GB/128GB olur o da muhtemelen.
Olur da daha düşük modelleri getirirse 4GB'a düşmeyin, 6GB RAM yeterli olur.

FurSam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Furkan Samed Bayrakcı
Oyun için Xiaomi almanız lazım.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oyun için Xiaomi almanız lazım.
Ne alaka? Yalan yanlış bilgi vermeyin.

Ben de 6 GB'lık modelini tercih edin derim. Bir de çıktığı gibi almayın bence, aradan bir süre geçsin, kronik sorunu çıkmazsa öyle alın derim.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ben de 6 GB'lık modelini tercih edin derim. Bir de çıktığı gibi almayın bence, aradan bir süre geçsin, kronik sorunu çıkmazsa öyle alın derim.
yalnız gene aynı kumpasa düşmeyelim a71'de de öyle oldu 2.7 2.8 2.9k diye şu anda durum

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
yalnız gene aynı kumpasa düşmeyelim a71'de de öyle oldu 2.7 2.8 2.9k diye şu anda durum
Demek istediğinizi anlamadım.

Önermediğim bir cihaz ve kronik sorunlu değil diye biliyorum. Ben sadece tavsiye verdim, çıktığı gibi almak yerine aradan bir süre geçsin, şikayetlerini takip edin, sorun yoksa öyle alın diye.

Son düzenleme:

FurSam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Furkan Samed Bayrakcı

İşlemci ve ekran yenileme konusunda çok daha iyi Xiaomi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,824
Üyeler
142,471
Son üye
unknownhuman99
Top Bottom