Neler Yeni

İnceleme Samsung S20 FE incelemesi

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
😂😂 gece gece iyi güldüm yoruma. Hocam sen benim bahtsızlığıma bakma. Bu ay Galaxy Buds 2'mi çaldırdım, cihazın ekran yanık oldu, hayatımda başka şeyler de ters gitti. Bu ay üstümde bir şeyler var bende çözemedim. Bendeki 128GB, 128GB'de hafıza kartı taktım ama yetmiyor. 2 dakikalık 1080P 60FPS video çekiyorum 500-600MB yer kaplıyor. Bir de çift sim kullanacaksanız SD Kart takamıyorsunuz. Ben 2. Bir hat alacaktım hafıza kartsız cihazın kendi hafızası hiç yetmez diye alamadım. 256'lığın RAM'i de 8GB, her türlü iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk aldığımda daha iyiydi 5.5-6 saatleri görürdüm 2.-3. Aydan sonra azalmaya başladı. Üstüne de sürekli bağlı olan cihazlar zaten kafadan 1 saat götürüyor. O yüzden saatler oldukça düştü.
geçmiş olsun hocam valla iyi gibi de değil gibi de telefon ama açıkcası diğer androidlere göre içime daha çok sindi 2 hafta içinde bir tanesini alıcam ama ben de tam emin değilim umarım bunu alırsam da bende böyle sorunlar çıkmaz :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Memnunum hocam hiçbir sorun yaşamıyorum, bataryayı bir tık fazla yiyor gibi o kadar sadece
bende yeni güncelleme yaptım da güç tasarruf modunda kullanıyorum. Sizce bu durum iyi bir şey mi
sürekli güç tasarruf modunda kullanmak

geçmiş olsun hocam valla iyi gibi de değil gibi de telefon ama açıkcası diğer androidlere göre içime daha çok sindi 2 hafta içinde bir tanesini alıcam ama ben de tam emin değilim umarım bunu alırsam da bende böyle sorunlar çıkmaz :D
bende kullanıyorum herhangi bir ısınma donma kasma olmadı. tek sıkıntım ön kamera düşük ışıkta kötü çekimler yapıyor. ve şarjı hızlı gidiyor
yoksa ekran arka kamera yönünü çok beğendim

Reis max 3.5 saat pil ömrü abartı olmuş o cihazın bataryası ölmüştür bu arada
batarya pil ömrü nasıl öğrenilir

Son düzenleme:

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
bende yeni güncelleme yaptım da güç tasarruf modunda kullanıyorum. Sizce bu durum iyi bir şey mi
sürekli güç tasarruf modunda kullanmak

bende kullanıyorum herhangi bir ısınma donma kasma olmadı. tek sıkıntım ön kamera düşük ışıkta kötü çekimler yapıyor. ve şarjı hızlı gidiyor
yoksa ekran arka kamera yönünü çok beğendim

batarya pil ömrü nasıl öğrenilir
valla bilmiyorum ya hala düşünüyorum karar veremedim iphone alamazsam mecbur alcam

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Enes Bulut
hocam su anda fıyatı 12k cıvarı ustune koyup ıphone 11 almak mantıklı mı

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru