Neler Yeni

İnceleme Samsung S20 FE incelemesi

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Evet hocam bu yüzden bence telefonun bataryası 5000 mah falan olmalıydı bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoğun kullanımda ben sabah şarjdan alıyorum 6'ya kadar falan götürüyor yeniden şarja takmak zorunda kalıyorum hocam
Ya 5000 de az ama o 120 hz e geçince şarj konusunda bu kadar fark olmamalıydı bence güzel optimize edememişler diyebiliriz.

Techno08

80+ Gold
ne kadar fark var ki 120 varsa mantıken o kullanılır yani ben öyle yaparım sosyal medya için kaç saat gider günlük kullanım

Daha akıcı hocam 120 hz, fark ediliyor.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Evet hocam bu yüzden bence telefonun bataryası 5000 mah falan olmalıydı bence

Yoğun kullanımda ben sabah şarjdan alıyorum 6'ya kadar falan götürüyor yeniden şarja takmak zorunda kalıyorum hocam
hocam size bir kaç sorum daha vardı bir önce ki sayfaya bakabilir misiniz?

Techno08

80+ Gold
Ya 5000 de az ama o 120 hz e geçince şarj konusunda bu kadar fark olmamalıydı bence güzel optimize edememişler diyebiliriz.

Katılıyorum hocam, mobil veride bir tık fazla yiyor mesela wi fi'ye göre

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

Techno08

80+ Gold
açıkcası çok gördüğüm ama tam olarak görünüş açısından içime sinmeyen teelefon bu inceleme ile içime bir tık daha sindi 10k ya telefon arıyordum bulamayınca vazgeçtim 1 ay kadar daha bekleyip iphone 11-12 almayı düşünüyorum ama 12 alamazsam 11 yerine galiba bunu tercih edeceğim. Bu inceleme sonrası kamerayı gördükten sonra daha çok içime sindi açıkcası baya olmuş inceleme yapaalı herhangi bir takımla vs var mı şuan yada gördüğün bir sorun alınır mı 11k ya?

bu arada arkadaş instada sorunolar oluyor twitter da kasıyor demiş ben sadece sosyal medya ve kamera için telefon arıyorum bu tip sorunlarla karşılaştınız mı eğer öyle ise bana hiç uygun değil

Hocam cihaz gayet akıcı herhangi bir kasma donma yok kamerası hâlâ mükemmel, sosyal medyada da hiçbir sıkıntı yok gayet akıcı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Günde maksimum 3 saat kullanıyorum. %85 e sınırlandırdım batarya ömrü için. Saat 12 den akşam 11 e kadar 20 veya 30 şarj kalıyor.
güzel ya bence en azından benim için ben her dakika elinde telefonla gezen biri değilim zaten müzik açık sürekli bi o kadar ama yorumlarnızdan anladığım kadarıyla bana yeter günlük kullanımda rahat

Furkanozr

80+ Silver
Yani arkadaşlar alınır mı almaz mı diyorsunuz sırf bataryası büyük diye A serisini almak istemiyorum açıkçası :(

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam cihaz gayet akıcı herhangi bir kasma donma yok kamerası hâlâ mükemmel, sosyal medyada da hiçbir sıkıntı yok gayet akıcı
sağolun hocam birde kişisel soru elinize tam oturuyor mu boyut açısından

Techno08

80+ Gold
sağolun hocam birde kişisel soru elinize tam oturuyor mu boyut açısından

Benim elim Küçük hocam o yüzden kişiden kişiye göre değişir kılıflı kullanmak lazım o yüzden

Kaba duran bi cihaz değil. Uzunluğu fazla zaten genişlemesine gayet kibar ve ele oturan.

Aynen kalın da değil gayet ince ama küçük eller için sıkıntı biraz

güzel ya bence en azından benim için ben her dakika elinde telefonla gezen biri değilim zaten müzik açık sürekli bi o kadar ama yorumlarnızdan anladığım kadarıyla bana yeter günlük kullanımda rahat

Günlük kullanım için yeter hocam

Top Bottom