Neler Yeni

YENİ SİSTEM ALDIM EKRAN KART FAN DÖNMÜYOR YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Emre Saydam
Sistemi yeni aldım yeni kurdum görüntü geliyor her şey okey ama bilgisayar açtım da ilk 10 saniye ekran kart çalişiyor sonra kart fanları dönmüyor kasanın yukarıda 2 tane ışık var biri beyaz diyeri kırmızı , kırmızı ışık ekran kart 10 saniye sonra sorunla ışık yanıyor korkuyorum acaba yanlış mı taktım biri yardımcı olabilir mi.

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Hit: 34
  • image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Hit: 29

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Sistemi yeni aldım yeni kurdum görüntü geliyor her şey okey ama bilgisayar açtım da ilk 10 saniye ekran kart çalişiyor sonra kart fanları dönmüyor kasanın yukarıda 2 tane ışık var biri beyaz diyeri kırmızı , kırmızı ışık ekran kart 10 saniye sonra sorunla ışık yanıyor korkuyorum acaba yanlış mı taktım biri yardımcı olabilir mi.
Yük altında fanlar dönüyorsa ve başka bir sorun yoksa normal bir durum. Güncel kartların çoğunda olan bir özellik belirli bir sıcaklığa gelene kadar fanları çalıştırmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Emre Saydam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yük altında fanlar dönüyorsa ve başka bir sorun yoksa normal bir durum. Güncel kartların çoğunda olan bir özellik belirli bir sıcaklığa gelene kadar fanları çalıştırmaz.
Hocam çok saçma ya korkuyorum kartın başına bişey gelir diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam bu elimle işaretledim yerde kırmızı ışık çıkması normal mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Barış Seyhan
Bir sorun yok. Kart yüke binmediğinden ısınmadığı için fanları çalışmıyor. Kasanın üzerindeki ışıklardan birisi sistemin çalıştığını, diğeri yani yanıp sönen ise HDD veya SSD nin çalıştığını gösterir.

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Deniz
Fan Durması Dolağal RTX teknolojisi başka bir şey yoksa hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Emre Saydam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır allah razı olsun dost dediklerim yardımcı olmadı sizler ilgilendiniz allah razı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Barış Seyhan
RTX serisinden önce de vardı. Aynı şey AMD ekran kartlarında da var. Yeni bir şey değil yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,343
Üyeler
147,869
Son üye
Radmela official
Top Bottom