Neler Yeni

Yeni sistem önerisi bütçe 30000-40000 TL arası

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
40K'ya adama 7800XT sistem aldırıyorsunuz hocam. 42K'ya geliyor attığım sistem 7900GRE'ile.
Hocam öyle olacaksa bile itopya gibi leş sitelerden değil Akakçeden her şeyin en ucuzu ile almak gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam valla öyle yada böyle cikacam fiyatta yapacak bir şey yok ama bende ufak da olsa markalara bir takıntı var innod galax biostar falan hiç kullanmadım o yüzden 😅
Hocam inno3dde de galaxda biostarda iyi markalarıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
Hocam öyle olacaksa bile itopya gibi leş sitelerden değil Akakçeden her şeyin en ucuzu ile almak gerek
Sinerji'den topladım sadece ekran kartı akakçe'den. Satıcı gene Sinerji Sadece anakarttan kısmam gereki ama diğer parçalar fena değil. 40K bütçeye 4070 super PC var ama onunda ssd ve ramleri kötü ayrıca soğutucusu yok. 40 değil 42 versin en azından eline adam akıllı bir sistem geçmiş olsun.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Sinerji'den topladım sadece ekran kartı akakçe'den. Satıcı gene Sinerji Sadece anakarttan kısmam gereki ama diğer parçalar fena değil. 40K bütçeye 4070 super PC var ama onunda ssd ve ramleri kötü ayrıca soğutucusu yok. 40 değil 42 versin en azından eline adam akıllı bir sistem geçmiş olsun.
Hocam söyle bı şey var sizin dediğiniz gibi tek tek yaparsak yine 4070 süper fiyatına aynı kalite ama sadece ekran kartı farklı bı şey Akakçeden toplanır ama soru şu 7900 gre mi 4070 süper mi biri kas gücü olarak daha iyi birinin teknolojisi ve driverlari

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
Hocam söyle bı şey var sizin dediğiniz gibi tek tek yaparsak yine 4070 süper fiyatına aynı kalite ama sadece ekran kartı farklı bı şey Akakçeden toplanır ama soru şu 7900 gre mi 4070 süper mi biri kas gücü olarak daha iyi birinin teknolojisi ve driverlari
CherrySon var 4070 super ile sadece ama onda 32 GB 5200MHZ CL40 ram var. Kesinlikli aldatmaca'dan ibaret. Ben 6000MHZ CL36 ram koydum. Kule tipi soğutma ekledim. Ayrıca SSD biraz daha iyi bir model ve Ekran kartı 3 fanlı Benzer güncellemeleri yapmaya kalkınca CherrySon 44-45 civarına geliyor.

Asthe34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Asthe34
şu artı özelleştirmelerle 41.5 k ya geliyo
B650M-R
1tb ssd
bi de 6000mhz cl30 ram bana şimdiye kadar en f/p sistem bu geldi

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
CherrySon var 4070 super ile sadece ama onda 32 GB 5200MHZ CL40 ram var. Kesinlikli aldatmaca'dan ibaret. Ben 6000MHZ CL36 ram koydum. Kule tipi soğutma ekledim. Ayrıca Biraz daha iyi bir model. Benzer güncellemeleri yapmaya kalkınca CherrySon 44-45 civarına geliyor.
Aynen öyle gaminggenin aldatmacası o yüzden bende gamegarajdan önerdim burda karar konu sahibinin 7900 gre derse ben ona Akakçeden tek tek ayarlarım 4070 süper derse yukarı sistem attım zaten

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Burak

Hocam inno3dde de galaxda biostarda iyi markalarıdır
Hocam sizde nasıl bir sistem var acaba

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
şu artı özelleştirmelerle 41.5 k ya geliyo
B650M-R
1tb ssd
bi de 6000mhz cl30 ram bana şimdiye kadar en f/p sistem bu geldi
Yok hocam bu da kazık shark 7a sistemindeki kaliteye yakın parçalara özelleştirme yapınca 46kya yaklaşıyor alınmaz

Hocam sizde nasıl bir sistem var acaba
Hocam bende laptop var GTX 1050

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Burak
Yok hocam bu da kazık shark 7a sistemindeki kaliteye yakın parçalara özelleştirme yapınca 46kya yaklaşıyor alınmaz

Laptop da düşündüm de hocam hem pahalı hemde soğutması falan sıkıntı diye vazgeçtim

Hocam valla bilemedim ya kafa karıştı iyice amd ekran kartı performansta iyi olur mu bilemiyorum o yüzden diyorum rtx alayım ama alırken de amiral gemisi olup f/p sistem arıyorum daha ekipman alcam ayrıca elden bı 60 k gidecek her şey dahil sistem ekipman vb

Asthe34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Asthe34

hocam neredeyse aynı şeyleri seçtim 44.8 etti şahsen 500 tl daha verip anakartı asus yapmayı tercih ederim. tek farkı psu 650w olcak o da zaten yeterli. kişiye kalmış artık

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Burak

Hocam valla 40-45 k yı gecmicek şekilde özelleştirilmiş 4070super ve 7800xt de olur 7900gre sanırım 7900gre amiral gemisi yeni çıktı sanırım onunda özelleştirilmiş halini gönderebilirsin sanırım bu gün cekecem sıkıldım sistemsiz hayat geçmiyor zaten sistemde memnun yada yetersiz kaldığını düşündüğüm bir parça vb şey olursa anında upgrade yapan bir insanım oyunlarda dropsuz kasma siz ekran yırtılmasız bir şey arıyorum oyunlarda özellikle deli dehşet manyak oynuyorum sınırları sonuna kadar köklü yorum sevdiğim bir durum elinize sağlık şimdiden

Hatta daha altında olursa ekipmana daha çok bütçe ayiririm

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hocam valla 40-45 k yı gecmicek şekilde özelleştirilmiş 4070super ve 7800xt de olur 7900gre sanırım 7900gre amiral gemisi yeni çıktı sanırım onunda özelleştirilmiş halini gönderebilirsin sanırım bu gün cekecem sıkıldım sistemsiz hayat geçmiyor zaten sistemde memnun yada yetersiz kaldığını düşündüğüm bir parça vb şey olursa anında upgrade yapan bir insanım oyunlarda dropsuz kasma siz ekran yırtılmasız bir şey arıyorum oyunlarda özellikle deli dehşet manyak oynuyorum sınırları sonuna kadar köklü yorum sevdiğim bir durum elinize sağlık şimdiden

Hatta daha altında olursa ekipmana daha çok bütçe ayiririm
hocam bana net söyleyin hazır sistem 4070 super hazır sistem 7800 xt mi yoksa tek tek 7900 gre mi hangisini ayarlayayım net konuşun

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Burak
hocam bana net söyleyin hazır sistem 4070 super hazır sistem 7800 xt mi yoksa tek tek 7900 gre mi hangisini ayarlayayım net konuşun
Hocam hepsinden ayarlayabilirsek karar aşamasına direk gecicem kafa karıştı çünkü valla hepsi hazır sistem olursa çok bekleme olmaz sipariş veririm gelir fark etmez ama olmadı istanbulda yerleri varsa günü birlik gidip teslimde alırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,426
Üyeler
156,487
Son üye
barobaba
Top Bottom