Neler Yeni

Yeni Sistemim El Capitan 1 Saatte 50 Adet Sattı :)

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Anakart ve kasa konusunda daha iyi olabilirdi denilmiş. Kasaya +1000 tl ekleyerek bu ikisini nasıl daha iyileştirebilirim? Bir de sisteme 1500 tl civarında monitör eklemeyi düşüniyorum bir öneriniz var mıdır?

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Anakart ve kasa konusunda daha iyi olabilirdi denilmiş. Kasaya +1000 tl ekleyerek bu ikisini nasıl daha iyileştirebilirim? Bir de sisteme 1500 tl civarında monitör eklemeyi düşüniyorum bir öneriniz var mıdır?
Game powerin 27 inç olanı al

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
ekran olarak 24G2U almanı tavsiye ederim hem freesync de kullanırsın.kasa için bence b450 tomahawk max ve cooler master mb520 seçebilirsin bence kasanın hem havaalışı iyidir hem de 650w 80+ psu geleceğe yönelik olur.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Valla brolarım hiç şaşırmadım çok büyük emek harcayarak yapıyorum bunun en büyük şahidi de sizsiniz, Böyle güzel bir emeği böyle güzel insanlara sununca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. İyiki varsınız varolun. :love:

Aslında canlı sayaç gibi bir şekilde kaçar adet satıldığı gösterilebilirmiş :)

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Valla brolarım hiç şaşırmadım çok büyük emek harcayarak yapıyorum bunun en büyük şahidi de sizsiniz, Böyle güzel bir emeği böyle güzel insanlara sununca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. İyiki varsınız varolun. :love:

4.5k bütçemi aşıyor maalesef [emoji1787] ryzen 5 1600 af rx 580 8gb devam.

JAT-L41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ümit Sefa sunkur
Bende aldım ekran kartına karşı on yargim vardı kırıldı sana güvendim inşallah sorun yaşamam abi ellerine sağlık sistem için de çok güzel olmuş

Top Bottom